Telia vs TransUnion (53:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 23 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„TransUnion“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Telia“ ekipą

2020 sausio 24 d., Penktadienis, 16:41 val., peržiūros: 658

Ketvirtadienį, sausio 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Telia“ bei svečių „TransUnion“. Didžiąją rungtynių dalį iniciatyvą savo rankose turėjo aikštelės šeimininkai, tačiau lemiamo ketvirčio metu jie visiškai sustojo puolime, patys pradėjo atsilikinėti ir galiausiai patyrė pralaimėjimą.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po taiklių S. Banaičio tolimų bombų spurtavo 13:1 ir gana anksti įgijo solidų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką svečiams pavyko šiek tiek apkarpyti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:12. Antrojo ketvirčio metu komandos žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. „TransUnion“ ekipa vis bandydavo priartėti prie savo varžovų ir perimti iniciatyvą į savas rankas, tačiau „Telia“ gana sėkmingai laikė varžovus užnugaryje. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:34.

Trečiojo ketvirčio metu komandos kiek strigo puolime ir sunkiai rinko taškus. Kiek sėkmingiau puolime sekėsi „TransUnion“ ekipai, kurie, likus žaisti tris minutes, išlygino rezultatą. Visgi, ketvirtį kiek sėkmingiau užbaigė „Telia“ ekipa ir susigrąžino nedidelį pranašumą į savo rankas. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 49:44. Lemiamo ketvirčio pradžia kur kas sėkmingesnė buvo svečiams. Jie gana sėkmingai gynėsi ir per šešias minutes savo varžovams leido pelnyti vos keturis taškus. Tuo tarpu, jie pasinaudojo šia varžovų sausra ir perimė rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Netrukus jų pranašumas pasiekė ir dviženklią ribą. Per likusį kėlinio laiką „Telia“ taškų taip ir nepelnė ir patyrė pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 53:65.

Tomas Konovalovas („TransUnion“):
“Aš manau, kad priešininkai tiesiog pavargo. Jie įmetė nemažai tritaškių, kuo buvo paremtas jų žaidimas. Mes pakankamai aktyviai ginamės ir jie tiesiog pavargo. Stengėmės išlaikyti tą tempą“.

„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„TransUnion“ ekipa paliko „Nemuną“ be pergalių (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)„TransUnion“ laimėjo pirmą kartą ir paliko „Raben Lietuva“ be pergalių (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:39 val.)„TransUnion“ šventė sunkią pergalę prieš „Telia“ (64:59) (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:08 val.)„TransUnion“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Nemuną“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:58 val.)„TransUnion“ penketukas įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 22:21 val.)Po atkaklios kovos „Transunion“ palaužė „Omegą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 08:42 val.)„Kelių priežiūra“ nepasigailėjo „Telia“ ekipos (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Plastena“ nepasigailėjo „Telia“ komandos (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:49 val.)Solidi gynyba atnešė „TransUnion“ ekipai pergalę prieš „Vilmistą“ (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 21:40 val.)