Alaina vs Elektrėnų „Pastolinis“ (59:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Įmonių lygoje Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Alaina“ krepšininkus

2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 22:08 val., peržiūros: 861

Pirmadienį, Lapkričio 18 diena, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos B pogrupio varžybos tarp šeimininkų: „Alaina“ bei svečių- Elektrėnų „Pastolinis“. Permainingose rungtynėse Elektrėnų „Pastolinis“ šventė nelengvą pergalę, rezultatu: 59:69 (16:6, 11:22, 16:25, 16:16).

Pirmas kėlinys prasidėjo šeimininkų komandos dominavimu. Svečiams sunkiai sekėsi įsivažiuoti į rungtynes, tuo pasinaudoje „Alaina“ krepšininkai surengė spurtą bei po pirmojo kėlinio įsinešė 10 taškų pranašumą (16:6). Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė. Lyg iš miego pabudę Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkai, padedami taiklių D. Gervicko tritaškių (4/5(per 2kl)), po pirmųjų 20 minučių sugebėjo persverti rezultatą į savo pusę (27:28).

Trečiajame kėlinyje įsivaževę svečiai, pasinaudoję varžovų klaidomis didino skirtumą tarp komandų, to pasekoje, rezultatas po trečiojo kėlinio buvo (43:53). Ketvirtajame kėlinyje „Alaina“ dar bandė kabintis į rungtynes: V.Čypas pataikė keletą sunkių tritaškių, T.Amšiejus pridėjo dvitaškį ir komandos skyrė tik 6 taškai (50:56). Tačiau svečiai parodė koncentraciją rungtynių gale, susimetė savo metimus ir šventė sunkią pergalę, rezultatu:59:69.

Įmonių lygoje:„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Po permainingos kovos Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Promatik“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:00 val.)„Elektrėnų „Pastolinis“ susitvarkė su „Alaina“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 14:12 val.)Paskutiniame kėlinyje tritaškių primėtęs Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:18 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Rimo & Patikima linija pelnytai palaužė Alainos krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Promatik“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:32 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino” lengvai įveikė „Alaina“ ekipą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Arststone“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:32 val.)