PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs VAIDOTĖNAS (67:79)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 27 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

Įspūdingai sužaidę paskutinį ketvirtį "Vaidotėnai" iškovojo pergalę

2008 lapkričio 27 d., Ketvirtadienis, 22:24 val., peržiūros: 3632

Šiandien Babtų gimnazijos sporto salėje susitiko "Projektų Gama & Mobiringas" (šeimininkai) ir "Vaidotėnai" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje svečiai tvirtai kontroliavo varžybas. Po ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko įsiveržti į priekį. Tačiau labai prastai sužaista ketvirto kėlinio pradžia leido svečiams įgyti pranašumo , kurio jie neišleido iki varžybų pabaigos. Galutinis rezultatas buvo 67:79.

Pirmas ketvirtis prasidėjo svečių laimėtu ginčo kamuoliu ir greita bei sėkminga ataka. Šeimininkų ekipa savo atakas dažnai stengdavosi užbaigti tolimais metimais. Tačiau jų pataikymas iš toli buvo labai prastas. Svečiai užbaigę kėlinuko atkarpą 10:0 po pirmųjų dešimties minučių turėjo 13 taškų persvarą 9:22.

Antrame ketvirtyje šeimininkai pakeitę strategiją pradėjo atakuoti iš vidutinio nuotolio. Šis taktikos pakeitimas ženkliai pakoregavo tiek rezultatą, tiek žaidimą aikštėje. Puikus komandinis žaidimas "Projektų Gama & Mobiringas" ekipai leido savo decifitą sumažinti iki 8 taškų 29:37 (20:15).

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo dažniau klysti ir leido varžovams išlyginti rungtynių rezultatą. Pajutusi varžovų spaudimą "Vaidotėnų" ekipa šiek tiek atsiplėšė (41:46). Kėlinio pabaigą sėkmingai sužaidę šeimininkai įsiveržė į priekį. Kėlinuką užbaigė nuostabus S.Talačkos tolimas metimas nuo vidurio linijos paskutinėmis kėlinio sekundėmis.Šis metimas užfiksavo rezultatą 54:53 (25:16).

Lemiamasis ketvirtis prasidėjo sėkmingai šeimininkai ekipai. Jie pelnė penkis taškus be atsako ir atitrūko nuo savo varžovų. Bet po to šeimininkai nutilo. Sugriuvęs komandinis žaidimas ir pavieniai bandymai gelbėti varžybas tolimais metimais jų priešininkams leido susikrauti dviženklį pranašumą. Nesugebėjusi atstatyti savojo žaidimo "Projektų Gama & Mobiringas" ekipa turėjo pripažinti varžovų pranašumą 67:79 (13:26).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų komandos treneris vienu iš lemiamų pergalės rodiklių įvardino reikiamu momentu pataikytus tolimus metimus. Vienu diidžiausiu pergalės kalviu tapo V.Urbietis , kuris reikiamu momentu tempė komandą.

Galingai sužaista antroji rungtynių pusė leido "Vaidotėnas" iškovoti eilinę pergalę (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)"Vaidotėnas" iškovojo nelengvą pergalę (2009 sausio 09 d., penktadienis, 21:10 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" tik paskutinėmis akimirkomis iškovojo pergalę (2009 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Sunki, bet užtikrinta "Vaidotėno" pergalė (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Teo LT" per paskutinį ketvirtį nebepavijo „Vaidotėno“ krepšininkų (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:36 val.)Triuškinanti "Vaidotėno" pergalė (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 19:02 val.)Grupės varžybas "Vaidotėnas" užbaigė triuškinama pergale (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:49 val.)Penktoji iš eilės "Vaidotėno" pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)Rungtynių pabaigoje "Vaidotėnas" palaužė "YIT Kaustą" (2009 kovo 30 d., pirmadienis, 22:32 val.)