TEO LT vs VAIDOTĖNAS (42:50)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 07 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

„Teo LT" per paskutinį ketvirtį nebepavijo „Vaidotėno“ krepšininkų

2008 lapkričio 07 d., Penktadienis, 22:36 val., peržiūros: 5747

Šiandien (11.07) „Atžalyno“ vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko KKL „Įmonių“ lygos „B pogrupio“ runktynės tarp „Teo LT“ (šeimininkai) ir „Vaidotėno“ (svečiai) krepšinio komandų. Tris rungtynių kėlinius pirmavę ir sukaupę solidžią persvarą „Vaidotėno“ krepšininkai, savo pranašumą iššvaistė paskutiniame runktynių kėlinyje, tačiau jų priešininkams neužteko laiko pavyti savo varžovų ir rungtynes laimėjo „Vaidotėnas“ rezultatu 50-42.

Rungtynes geriau pradėjo „Teo LT“ ir atkovoję pirmąjį kamuolį pelnė pirmuosius taškus. Po kelių taiklių jų priešininkų metimų ir M. Markevičiaus iš „Teo LT“ atsakymo tritaškiu metimu, rezultatas tapo 5-4. Toliau šiame kėlinyje prasidėjo svečių komandos karaliavimas. Jie pelnė 14 taškų iš eilės be atsako ir laimėjo kėlinį rezultatu 5-18.

Antrasis kėlinys šeimininkams nežadėjo nieko gero. Nuo jų nutolusi „Vaidotėno“ krepšinio komanda ir toliau didino skirtumą. Šeimininkai stengėsi stabdyti priešininkų atakas net ir nevengdami prasižengti, tačiau labai taikliai metę baudas „Vaidotėno“ krepšininkai tik tolo ir tolo nuo savo varžovų. Kėlinys baigėsi rezultatu 14-36.

Trečiąjame kėlinyje „Teo LT“ įsižaidė ir kėlinį sugebėjo sužaisti apylygiai. Pagyvėjo komandos puolimas, tačiau jam nė kiek nenusileido ir varžovai, kurie visgi ir šį kėlinį laimėjo 12-14. Taigi, rezultatas po tryjų kėlinių buvo 26-50.

Didžiulė persvara, kurios atrodytų jau nelabai būtų galima ir iššvaistyti ketvirtame rungtynių kėlinyje pradėjo tirpti. Kėlinį labai sėkmingai pradėjo „Teo LT“ žaidėjas M.Markevičius po kurio, pelnytų 6 taškų iš eilės ir svečių pražangos, kuria pasinaudojęs A.Šunskis sumetė abu baudos metimus, skirtumas sumažėjo iki 16 taškų. Nepadėjo ir svečių komandos trenerio V. Kačerausko paprašyta minutės pertraukėlė, sustabdyti „Teo LT“ puolimo, kuris šiame kėlinyje buvo visai kitoks, nei praeituose trijuose, tačiau aikštelės šeimininkams neužteko laiko pavyti savo varžovus, taip ir nepelniusius taškų per paskutinį rungtynių ketvirtį. „Teo LT“ sumažino skirtumą iki vienženklio ir pralaimėjo šias nerezultatyvias rungtynes rezultatu 42-50.

Nugalėtojų komandos treneris V.Kačerauskas, po rungtynių paklaustas kaip vertina šiandieninį savo komandos pasirodymą, pasidžiaugė pergale ir ir teigė, kad pergalę lemė komandos susikaupimas ir geras komandinis darbas. Tuo tarpu „Teo LT“ komandos treneris R.Lenkus, pagrindinę pralaimėjimo priežį įvardino – ilgą pertrauką tarp varžybų, pasiruošimo, susižaidimo, treniruočių trūkumą.

Įspūdingai sužaidę paskutinį ketvirtį "Vaidotėnai" iškovojo pergalę (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Teo LT" lengvai peržengė ketvirtfinalio barjerą (2009 balandžio 20 d., pirmadienis, 22:40 val.)„YIT Kausta“ neleido būti sutriuškintiems „Vaidotėnas“ ekipos (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 22:34 val.)"Teo LT" nesunkiai įveikė nepilnos sudėties "Elektrobalt & Elektros darbus" (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 20:17 val.)"Teo LT" po sunkios kovos, įveikė "Policininkų" pasipriešinimą (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 22:55 val.)"Vaidotėnas" pergalę iškovojo paskutinėmis sekundėmis (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Teo LT“ sutriuškino savo varžovus (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:46 val.)Triuškinanti "Vaidotėno" pergalė (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 19:02 val.)"Olympic Casino" privertė pirmą kartą kapituoliuoti "Vaidotėną" (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 18:43 val.)"TEO LT" antrą kartą įveikė "YIT Kausta" (2009 kovo 06 d., penktadienis, 22:17 val.)