Modernita vs TransUnion (74:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2019 balandžio 20 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Modernita“ atlaikė „TransUnion“ pasipriešinimą ir iškovojo trečiąją vietą

2019 balandžio 20 d., Šeštadienis, 17:12 val., peržiūros: 1231

Šeštadienį, balandžio 20 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, rungtynės dėl trečiosios vietos, kuriose susitiko nominalūs aikštelės šeimininkai „Modernita“ bei svečiai „TransUnion“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos kovojo gana apylygiai, tačiau antroje rungtynių pusėje savo pranašumą įrodė „Modernita“ ir pasidabino bronzos medaliais.

Rungtynes kiek geriau pradėjo „TransUnion“ ekipa, kuri smeigė tris taiklius tolimus metimus, bet nerado skylių varžovų baudos aikštelėje ir netrukus sustojo ties devynių pelnytų taškų riba. Tuo netruko pasinaudoti „Modernita“ ekipa ir savo aštriais reidais tiesiog pjaustė varžovų gynybą bei perimė iniciatyvą į savo rankas. Vėliau komandų puolimas visiškai sustojo, per kelias minutes jos pelnė vos kelis taškus, tad aikštelės šeimininkams pavyko išlaikyti pranašumą savo rankose. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:14. Antrojo kėlinio metu komandas ištiko visiška stagnacija. Puolime nei viena iš jų nespindėjo, pramesta gausybė metimų ir sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes, komandos buvo pelniusios bendrai sudėjus tik 20-imt taškų. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė „TransUnion“ ekipa ir likus žaisti dvi minutes, sugebėjo įgyti minimalų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:34.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos gana sėkmingai puolė ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais. Kėlinukui įpusėjus, geresnę atkarpą sugebėjo sužaisti „Modernita“ ekipa ir įgijo jau aštuonių taškų pranašumą. Vėliau „TransUnion“ ekipa sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau ketvirtį 8:0 spurtu užbaigė šeimininkai ir pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:50. Lemiamą ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Modernita“, kuri pratęsė savo spurtą ir skaičiavo jau 16-os taškų pranašumą. Tuomet iš gilaus miego prabudo svečių ekipa, pelnė devynis taškus paeiliui bei grąžino intrigą į šias rungtynes. Tačiau tai buvo viskas ką jie sugebėjo pademonstruoti, nes vėliau jie vėl krito į duobę puolime ir nesugebėjo pasinaudoti savo varžovų problemomis. „Modernita“ išlaikė savo varžovus užnugaryje ir iškovojo bronzos medalius. Galutinis rungtynių rezultatas 74:65.

„Modernita“ nepaliko vilčių „TransUnion“ komandai (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:31 val.)Po atkaklios kovos „Modernita“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:01 val.)„Freda“ turėjo pripažinti „TransUnion“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:34 val.)Rungtynių pabaigoje „TransUnion“ palaužė „Norveliną“ ir iškovojo kelialapį į pusfinalį (59:47) (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Modernita“ iškovojo užtikrintą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 14:01 val.)„Kauno technologijos universitetas“ atsirevanšavo „TransUnion“ ir išlygino serijos rezultatą (75:68) (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:22 val.)Po permainingos kovos „TransUnion“ įveikė „Hidraulit“ ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:21 val.)„Modernita“ nesunkiai įveikė aštuntfinalio barjerą (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:03 val.)„Hipocredit.lt“ sutrypė „TransUnion“ (107:36) (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Modernita“ sutriuškino „VĮ „Kelių priežiūrą“ (101:41) (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:28 val.)