Elektrėnų „Pastolinis“ vs Dakra - Košmaras (75:73)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

Elektrėnų „Pastolinis“ išplėšė lemiamas rungtynes

2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 14:13 val., peržiūros: 576

Sekmadienį, balandžio 7 dieną, Elektrėnų profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės, pirmenybių pusfinalio rungtynės tarp vietos Elektrėnų „Pastolinis“ bei svečių „Dakra – Košmaras”. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas šiame pusfinalyje, o pirmosiose rungtynėse užtikrintą pergalę šventė šiandieniniai svečiai. Didžiąją rungtynių dalį savas sąlygas diktavo svečių ekipa, bet lemiamu metu jie iššvaistė pranašumą ir nuostabią pergalę šventė aikštelės šeimininkai.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri rėmėsi tolimais metimais ir gana sėkmingai juos realizavo. Tai leido jiems įgyti nedidelį pranašumą ir praktiškai viso ketvirčio metu aikštelės šeimininkai bandydavo „atlošti“ tą minusą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:24. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo „Pastolinis“ ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Visgi, ketvirčiui perkopus į antrąją pusę, gerą atkarpą sužaidė „Dakra – Košmaras“ ekipa ir įgijo jau aštuonių taškų pranašumą. Ties tuo svečiai nesustojo. Jie smeigė dar kelis taiklius tritaškius ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:44.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai. Jie kelis kartus užbėgo greitose atakose ir tirpdė savo atsilikimą iki keturių taškų. Per likusį kėlinio laiką komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 50:54. Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Dakra – Košmaras“. Jie smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Vėliau skirtumas tarp komandų per daug nekito ir tik rungtynėms einant į pabaigą, „Pastolinis“ kilo į lemiamą šturmą ir likus žaisti pusę minutės, mažino atsilikimą iki trijų taškų. Bet tada jie padarė neįmanomą. Smeigė tritaškį, perimė kamuolį, pelnė dar du taškus, tuomet po netaiklios baudos atkovojo kamuolį ir vėl pelnė du taškus ir patys jau pirmavo dviem taškais, likus žaisti penkias sekundes. Per likusį rungtynių laiką svečiai nesugebėjo sėkmingai užpulti ir pergalę šventė Elektrėnų ekipa. Galutinis rungtynių rezultatas 75:73.

Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo pabaigė BC „Bitdefender“ sezoną (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 16:14 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ serijoje prieš BC „Bitdefender“ iškovojo pergalę minimaliu skirtumu (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 14:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Celsį“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 21:49 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ (62:58) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 15:45 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavęs Elektrėnų „Pastolinis“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:17 val.)BC „Bitdefender“ pasinaudojo „Pastolinio“ nuovargiu ir ketvirtame kėlinyje išplėšė lemiamą susitikimą (2019 kovo 19 d., antradienis, 21:37 val.)„Ulmas“ nepasipriešino prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (48:99) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 00:00 val.) „Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„TransUnion“ po pertraukos susitvarkė su Elektrėnų „Pastoliniu“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:55 val.)Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:18 val.)