Kelių priežiūra vs BC „Bitdefender“ (74:84)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 07 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Antroje rungtynių pusėje BC „Bitdefender“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (84:74)

2019 sausio 07 d., Pirmadienis, 21:58 val., peržiūros: 1050

Sausio 7d., Pirmadienį, 20:00val., LSU sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Mažosios taurės „I“ pogrupio reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – VĮ „Kelių priežiūra“ ir svečiai – BC „Bitdefender“.

Rungtynes abi ekipos pradėjo taškas į tašką, įpusėjus kėliniui į priekį šiek tiek įsiveržė šeimininkai (15:9), tačiau likusioje kėlinio dalyje vyko atkakli kova, o sėkmingai kėlinį užbaigę BC „Bitfender“ sumažino atsilikimą iki minimalaus – 24:23. Antrąjį ketvirtį užtikrinčiau pradėjo VĮ „Kelių priežiūra“, kuriems per kelias minutes pavyko susikrauti 7 taškų pranašumą (32:25),o vėliau jį padidino iki 9 (39:30). Pirmosios rungtynių pusės pabaigoje svečiai varžovus prisivijo – 41:37.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo taškas į tašką, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmė BC „Bitfender“ – 58:63. Ketvirtame kėlinyje VĮ „Kelių priežiūra“ kvėpavo varžovams į nugarą, tačiau solidžiau puolę svečiai po truputį tolo ir rungtynių pabaigoje susikrovė dviženklią persvarą – 74:84 (24:23, 17:14, 17:26, 16:21).

Rungtynių pabaigoje „Hidraulit“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (74:81) (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:31 val.)BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:06 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Bitdefender“ įveikė „Alainą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Modernita“ sutriuškino „VĮ „Kelių priežiūrą“ (101:41) (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:37 val.)BC „Bitdefender“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (57:61) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:19 val.)„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.)Emocijų kupinose rungtynėse VĮ „Kelių priežiūra“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:18 val.)BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)