Vilmista vs Coca-Cola (59:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“

2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 21:35 val., peržiūros: 700

Pirmadienį, vasario 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Vilmista“ bei svečių „Coca-Cola”. Praktiškai visų rungtynių metu, daugiau ar mažiau, svečių ekipa laikė pranašumą savo rankose ir iškovojo dar vieną pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Visgi, vėliau V. Stočkaus solo šou leido „Coca-Colai“ nutolti, vėliau įgyti dviženklį pranašumą ir užtikrintai pirmauti po pirmojo ketvirčio. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:25. Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai ant savo suolo pasodino savo komandos lyderį ir komandos puolimas kaip mat subyrėjo. „Vilmista“ nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime, atrodė gerai ir gynyboje bei braukė atsilikimą iki minimalaus. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:39.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas per daug nekito. Visgi, vėliau geresnę atkarpą sužaidė „Coca-Cola“ ekipa ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Kėlinio pabaigoje abi komandos sustojo puolime ir beveik nepelnė taškų, tad skirtumas pakito nežymiai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 44:53. Lemiamo ketvirčio metu „Vilmista“ taip ir nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir svečių ekipa iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 59:71.

„Coca-Cola“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale prieš „Artstone“ (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Coca-Cola“ susitvarkė su „Vilmista“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:06 val.)„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)V. Stočkaus tritaškiai atnešė „Coca-Colai“ sunkią pergalę prieš „Artstone“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „Vilmista“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:54 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Freda“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Vilmista“ komandą (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„Coca-Cola“ nesunkiai laimėjo pirmą savo kovą svečiuose pas „Alaina“. (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)„Coca-Cola“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „ASS Endress + Hauser“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:03 val.)Atkaklioje kovoje pergalę prieš „Vilmista“ pasiekė “ASS Endress+Hauser” (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:33 val.)