Rimo & Patikima linija vs Vėjų linija & Garliavos duona (80:60)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Visas rungtynes priekyje buvę „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 19:22 val., peržiūros: 674

Sausio 13 dieną, 17:15 val., Garliavos J. Jonučių gim. sporto salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos “ Rimo & Patikima linija” (šeimininkai) ir “ Vėjų linija & Garliavos duona” (svečiai). Nuo pat susitikimo pradžios šeimininkams pavyko atitrūkti ir nors atrodė jog svečiai turėtų sugebėti grįžti į rungtynes, tačiau užkrintas šeimininkų žaidimas tiek puolime tiek gynyboje leido jiems iškovoti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:60 (22:13, 21:17, 15:13, 22:17).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė lygiai ir tik įpusėjus kėliniui šeimininkai pradėjo didinti savo persvarą. Šie per 3 minutes laimėjo atkarpą 10:0 ir kiek geriau įsitvirtino rungtynėse. Toliau kėlinį komandos sužaidė apylygiai ir po pirmo kėlino priekyje buvo šeimininkai – 22:13. Antrojo kėlino pradžia buvo nerezultatyvi, tačiau netrukus abi komandos vėl pradėjo rinkti taškus. Svečiai bandė greitinti žaidimą ir tai padėjo lengviau rinkti taškus, tačiau skylės gynyboje neleido jiems priartėti – 43:30

Trečiajame kėlinyje kova tęsėsi toliau. Pusę kėlinio komandos žaidė taškas į tašką, tačiau rungtynes ir toliau pilnai kontroliavo šeimininkai, kurie po trijų kėlinių turėjo solidų pranašumą – 58:43.Ketvirtajame kėlinyje svečiams jau stigo jėgų kovoti dėl pergalės, o „ Rimo & Patikima linija“ komanda dar labiau padidino skirtumą ir šventė pergalę rezultatu 80:60.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavęs Elektrėnų „Pastolinis“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:17 val.)Permainingose rungtynėse „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Best 4 You“ (90:86) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:21 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Norvelina“ nepasigailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (78:48) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:04 val.)Nerezultatyviame mače „Acme grupė“ nukovė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Freda“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:37 val.)„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:30 val.)Taškų lenktynėse „Celsio“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:33 val.)„Ryterna“ užtikrintai įveikė kolkas be pralaimėjimų buvusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)