Hidraulit vs ASS Endress + Hauser (69:94)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69)

2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 16:34 val., peržiūros: 596

Vasario 24d., Sekmadienį, 15:00val., Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, F pogrupio, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Hidraulit“ ir svečiai – „ASS Endress + Hauser“.

Rungtynes sėkmingai 6:0 atkarpa pradėjo svečiai, tačiau po to sekė ir „Hidraulit“ 7:0 atkarpa (7:6). Antroje pirmojo kėlinio dalyje „ASS Endress + Hauser“ perėmė iniciatyvą ir baigiantis kėliniui susikrovė 4 taškų pranašumą – 12:16. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai padidino persvarą iki 7 (14:21). Kėliniui įpusėjus „ASS Endress + Hauser“ turėjo 8 taškų pranašumą, tačiau likus kiek mažiau nei minutei iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos šeimininkai sumažino atsilikimą iki 3 (31:34). Vis gi porą sėkmingų atakų surengę „ASS Endress + Hauser“ susigražino 8 taškų pranašumą – 31:39.

Trečiąjį kėlinį tolimu metimu pradėję svečiai padidino persvarą iki 11 (31:42), o įpusėjus ketvirčiui „ASS Endress + Hauser“ pranašumas jau siekė 17 taškų. Trečiąjį ketvirtį įspūdingai užbaigė „Hidraulit“ lyderis I.Jasiulevičius, paleidęs tolimą metimą iš savo aikštės pusės, tačiau svečiai užtikrintai pirmavo – 51:68. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „ASS Endress + Hauser“ padidino pranašumą iki 21 ir iki pat rungtynių pabaigos arčiau varžovų nebeprisileido – 69:94 (12:16, 19:23, 20:29, 18:26). „ASS Endress + Hauser“ iškovojo 11-ąją pergalę, tuo tarpu „Hidraulit“ patyrė 14-ą nesėkmę.

„Norvelina“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:67) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:49 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.) „ASS Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:50 val.)„ASS Endress + Hauser“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.)„ASS Endress + Hauser“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:50 val.)„ASS Endress + Hauser“ užtikrintai įveikė „Artstone“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)„ASS Endress + Hauser“ vos išnešė sveiką kailį ir iškovojo pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)