Norvelina vs KTK ‒ Enerstena (76:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„KTK ‒ Enerstena“ parodė charaterį, bet pergalė atiteko „Norvelitai“

2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 18:57 val., peržiūros: 817

Kovo 17 dieną, 17:30 val., Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos „Norvelina“ (šeimininkai) ir „KTK ‒ Enerstena“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų aštuntfinalio rungtynių. „Noverlia“ pirmavo didžiąją rungtynių laiko dalį ir vienu metu turėjo net 18 taškų pranašumą, bet „KTK ‒ Enerstena“ sugebėjo atsitiesti, buvo priartėję vos iki taškelio, bet perlaužti rungtynių jiems neužteko jėgų. Susitikimas baigėsi rezultatu 76:69 (17:17, 28:19, 16:18, 15:15).

Nors susitikimą puikiai pradėjo „Norvelina“, tačiau varžovai labai greitai atsitiesė ir išlygino žaidimą. Nuo to momento ekipos žaidė labai lygiai, komandos išnaudojo visas pertraukėles, atliko nemažai keitimų ir tik prieš pat ilgąją pertrauką „Norvelina“ tolimų metimų dėka vėl nutolo 45:36.

Antroje rungtynių dalyje „Norvelita“ dar labiau nutolo, jų pranašumas augo su kiekviena minute ir komanda vienu metu pirmavo net 18 taškų persvara. Vis tik tuomet „KTK ‒ Enerstena“ sugebėjo spurtuoti, komanda atsitiesė ir po puikios atkarpos sumažino atsilikimą vos iki taškelio, tačiau tuomet komanda prametė gausybę tritaškių, kurie dar galėjo pakeisti rungtynių baigtį, o vėl saugesnį pranašumą susigražinę „Norvelitos“ krepšininkai užtvirtino savo pergalę 76:69.

„KTK ‒ Enerstena“ neturėjo lygių prieš „Hipocredit.lt“ ekipą (2018 spalio 30 d., antradienis, 19:35 val.)Atkakliose rungtynėse ‒ „KTK ‒ Enerstenos“ pergalė prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:09 val.)„KTK – Enerstena“ įveikė „Fredos“ ekipą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:27 val.)Antroje rungtynių pusėje „KTK ‒ Enerstena“ įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:39 val.)„KTK ‒ Enerstena“ vs „Kauno technologijos universitetas“ (55:72) (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 23:26 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna“ įrodė pranašumą prieš „Norvelina“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 19:34 val.)„KTK ‒ Enerstena“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:42 val.)„TransUnion“ sėkmingai pradėjo ketvirtfinalio seriją, įveikdami „Norveliną“ (81:60) (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:52 val.)„Celsis“ nesugebėjo pasipriešinti „Norvelina“ ekipai (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 18:41 val.)Sunkioje kovoje „Coca-Cola“ komandai pavyko atsiplėšti nuo „Norvelina“ komandos ir laimėti (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:00 val.)