Best 4 You vs ASU & Co „AgroVIS“ (61:54)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Best 4 You“susitvarkė su ASU & Co „AgroVIS“penketu

2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 20:19 val., peržiūros: 665

Sausio 20 dieną, 17:15 val., J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos – „ Best 4 You“ (šeimininkai) ir ASU & Co „AgroVIS“(svečiai). Nuo pat susitikimo pradžios šeimininkai bandė pabėgti į priekį nuo vos penkiese susirinkusių varžovų, tačiau jie pusantro kėlinio žaidė kaip lygūs su lygiais. Prieš pat ilgąją pertrauką svečiams pradėjo stigti jėgų. Antroje susitikimo pusėje ilgesnio suolelio pranašumas dar labiau išryškėjo ir šeimininkams pavyko iškovoti pergalę rezultatu – 61:54 (15:15, 17:11, 18:13, 11:15).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė lygiai, nors šeimininkai ir pirmaudavo keliais taškais, tačiau svečiai neleido jiems nutolti. Kėlinio pabaigoje po taiklių A. Stanevičiaus baudų – 15:15. Antrojo kėlino pradžia buvo nerezultatyvi, tačiau netrukus abi komandos vėl pradėjo rinkti taškus. Svečiai bandė greitinti žaidimą ir tai padėjo lengviau rinkti taškus ir net persverti rezultatą (19:21), tačiau nuovargis ir skylės gynyboje neleido jiems išlaikyti persvaros – 32:26.

Trečiajame kėlinyje kova tęsėsi toliau. Pusę kėlinio komandos žaidė taškas į tašką, tačiau rungtynes ir toliau pilnai kontroliavo šeimininkai, kurie po trijų kėlinių turėjo apčiuopiamą pranašumą – 48:39.Ketvirtajame kėlinyje svečiams jau stigo jėgų kovoti dėl pergalės, nors jiems ir buvo pavykę sumažinti deficitą iki 4 taškų (56:52), tačiau lemiamu metimu svarbūs metimai fatališkai nekrito ir „Best 4 You“ iš kovojo pergalę rezultatu – 61:54.

„Adma“ išvargo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:00 val.)BC „Bitdefender“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (57:61) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:19 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėję „Best 4 You“ turėjo pripažinti ASU & Co „AgroVIS“ pranašumą (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Freda“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Best 4 You“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Best 4 You“ atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:08 val.)Po atkaklios kovos „Best 4 You“ laimėjo bei paliko „Ulmą“ be pergalių (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Ulmą“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)ASU & Co „AgroVIS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 19 d., šeštadienis, 15:29 val.)