BC „Bitdefender“ vs KTK ‒ Enerstena (86:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 29 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą

2018 spalio 29 d., Pirmadienis, 21:40 val., peržiūros: 907

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC „Bitdefender“ ir svečių teisėmis atvykę „KTK ‒ Enerstena“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau pirmieji įjungė aukštesnę pavarą BC „Bitdefender“ ir susikrovė dviženklį pranašumą ( 24:14). Antrame kėlinyje „KTK – Enerstena“ toliau strigo tiek puolime, tiek gynyboje ir šeimininkai tolo nuo varžovų. Po minutės pertraukėlės svečiams niekaip nepavyko susitvarkyti su klaidomis puolime, o BC „Bitdefender“ klaidas vertė į taškus – 47:29.

Po ilgosios pertraukos BC „Bitdefender“ toliau diktavo savo žaidimo sąlygas ir didino pranašumą ( 66:41). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. „KTK – Enerstenai“ toliau koją kišo klaidos ir BC „Bitdefender“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 86:62 (24:14, 23:15, 19:12, 20:21)

BC „Bitdefender“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Alaina“ ekipos (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:56 val.)„TransUnion“ įveikė „KTK ‒ Enerstenos“ ekipą (2019 sausio 22 d., antradienis, 19:35 val.)„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Hipocredit.lt“ turėjo vargo su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 19:27 val.)BC „Bitdefender“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (57:61) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:19 val.)„TransUnion“ sutriuškino „KTK ‒ Enerstena“ (88:56) (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)Antroje rungtynių pusėje „Modernita“ susitvarkė su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 kovo 05 d., antradienis, 19:31 val.)„Adma“ pergalingai pradėjo sezoną įveikdami „KTK – Enerstena“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 19:47 val.)BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:06 val.)