Ulmas vs Elektrėnų „Pastolinis“ (48:99)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„Ulmas“ nepasipriešino prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (48:99)

2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 00:00 val., peržiūros: 734

2018 lapkričio 19 d., Pirmadienį, KTU statybos ir architektūros fakultetas sporto salėje įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Ulmas“ ir svečiai Elektrėnų „Pastolinis“

Rungtynes spurtu pradėjo svečiai (0:6), visgi šeimininkai kiek stabilizavo padėtį ir pataikyti sunkūs metimai neleido varžovam pabėgti, bet pirmąjį kėlinį kiek geriau pabaigė Elektrėnų „Pastolinis“ ir pirmavo rezultatu (18:22).

Nuo pat antrojo kėlinio svečiai nusprendė nebejuokauti ir ėmė spausti varžovus, kas davė vaisių ir buvo spurtuota (0:13) ir prieš ilgąją pertrauką „Ulmas“ jau atsilikinėjo solidžiu skirtumu (24:39).

Trečiąjį kėlinį Elektrėnų „Pastolinis“ ir toliau spaudė varžovus ir greitomis atakomis tiesiog taranavo varžovus, o šeimininkai nerado tinkamų derinių, todėl šį kart buvo spurtuota (2:22) ir prieš lemiamą ketvirtį jau buvo aišku kas šiandiena švęs pergalę (31:69).

Ketvirtąjį kėlinį svečiai ir vėl pradėjo spurtu (0:13), kas leido ne tik pasigerinti žaidėjams statistiką, o ir K. Bakanovui surinkti keturgubą dublį (!), jis ir vainikavo Elektrėnų „Pastolinis“ komandos pergalę rezultatu 48:99 (18:22, 6:17, 7:30, 17:30)

Keturgubą dublį atlikęs Elektrėnų „Pastolinis“ komandos žaidėjas K.Bakanovas:

Savo pasirodymo aišku nenorėčiau išskirti, niekad gyvenimo tokios statistikos neturėjes, bet smagu kažką tokio pasiekti. O apie rungtynes, tai žinojom priešininkai yra paskutiniai grupėje, be pergalių,pernai esam žaidę su jais. todėl tiek mūsų negausiai susirinko, bet visi nusitaikę buvo laimėt vis tiek.

„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)„TransUnion“ po pertraukos susitvarkė su Elektrėnų „Pastoliniu“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:55 val.) „Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:18 val.)Atkakliose rungtynėse ‒ „KTK ‒ Enerstenos“ pergalė prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:09 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77) (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:38 val.)„Ulmas“ neturėjo lygių prieš „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Nerezultatyviose rungtynėse Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Celsį“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 21:49 val.)Antroje rungtynių pusėje pagerinę gynybą „Ryternos“ krepšininkai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:30 val.)„Ulmas“ turėjo pripažinti Rimo & Patikima linija“ pranašumą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)