Vilmista vs Freda (62:89)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2019 balandžio 20 d., Šeštadienis, 13:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Freda“ ‒ naujieji Įmonių lygos Mažosios taurės nugalėtojai!

2019 balandžio 20 d., Šeštadienis, 15:00 val., peržiūros: 1050

Balandžio 20 d., šeštadienį, krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės rungtynės dėl 1-osios vietos, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Vilmista“ ir svečiai – „Freda“.

Runtynes „Freda“ pradėjo keturiais tiksliais tolimais metimais, kurie iškart leido jiems įgyti dviženklę persvarą 2:14. Antroje kėlinuko pusėje užsiautė V.Janušonis, kuris įmetė dvylika taškų paeiliui, o svečiai po pirmo kėlinio jau buvo solidžiai nutolę – 14:35.

Antrajame kėlinuke ir toliau pranašumas priklausė „Fredos“ ekipai, kuri įpusėjus kėliniui ir toliau pirmavo 21:42. Antroje kėlinuko pusėje svečiai kiek sunkiau pradėjo rinkti taškus, kuo pasinaudoję „Vilmistos“ krepšininkai šiek tiek priartėjo – 32:48.

Trečiasis kėlinys prasidėjo G. Kreimerio ir V. Janušonio metimais, po kurių „Freda“ vėl nutolo – 34:57. Antroje kėlinuko pusėje svečiai dar labiau padidino tempą, greitų atakų bei tolimų metimų dėka dar labiau įtvitino savo pranašumą – 45:77.

Ketvirtame kėlinuke „Freda“ išleido savo atsarginius žaidėjus į aikštelę, kuo pasinaudoję šeimininkai šiek tiek priartėjo. Galutinis susitikimo rezultatas 62:89 (14:35, 18:13, 13:29, 17:12). Finalo MVP – V.Janušonis.

„Freda“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:37 val.)Antrą kartą „Acme grupė“ komandą nugalėjusi „Vilmista“ žengė į Mažosios taurės finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:27 val.)„Freda“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Omega“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Adma“ nesunkiai nugalėjo „Vilmista“ (94:65) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:01 val.)„Freda“ pergale pradėjo ketvirtfinalį (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:21 val.)„Freda“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:38 val.)„Freda“ turėjo pripažinti „TransUnion“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:34 val.)Kovoje dėl nesėkmės ‒ „Freda“ pasiekė savo tikslą (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:32 val.)„Vilmista“ lengvai įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą bei iškovojo pirmąją pergalę Įmonių lygoje (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)