Hidraulit vs Festo (73:76)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Muštynėse paženklintose rungtynėse ‒ išvargta „Festo“ pergalė

2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 16:18 val., peržiūros: 482

Sekmadienį, kovo 24 dieną, Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Hidraulit“ bei svečių „Festo“. Tai buvo lemiamas šių dviejų komandų susitikimas. Pirmoje rungtynių pusėje svečių komanda diktavo savas sąlygas ir užtikrintai pirmavo. Visgi, aikštelės šeimininkai kilo į lemiamą šturmą paskutinio ketvirčio metu ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Rungtynes komandos pradėjo gana apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Visgi, “Festo” nemažai rėmėsi tolimais metimais, kurie kol kas krito be didesnių sunkumų ir netrukus svečiai skaičiavo jau aštuonių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką svečiai ir toliau demonstravo puikų puolimą ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:29. Antrojo kėlinio metu „Festo“ mažiau rėmėsi tolimais metimais, bet jų puolimas vis tiek buvo gana neblogas ir tai jiems leido išlaikyti solidų pranašumą savo rankose. „Hidraulit“ niekaip nesugebėjo sužaisti sėkmingesnės atkarpos ir sumažinti savo atsilikimo. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:50.

Trečiojo kėlinio metu atsigavimo ženklus pradėjo rodyti aikštelės šeimininkai ir po truputį pradėjo artėti prie savo varžovų. Visgi, šiose rungtynėse nebuvo išvengta konfliktų ir už muštynes buvo pašalinti trys žaidėjai. Per likusį kėlinio laiką „Hidraulit“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vienženklio. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:63. Lemiamą ketvirtį taikliu tritaškiu pradėjo „Festo“, tačiau tuomet aštuonis taškus be atsako pelnė „Hidraulit“ ekipa ir grįžo į rungtynes. Tuomet svečiai vis neleido persverti rezultato ir laikė savo varžovus užnugaryje. Likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės, „Hidraulit“ turėjo jau tik vieno taško deficitą ir kamuolį savo rankose. Jų ataka nebuvo sėkminga, o kitoje aikštelės pusėje svečiai realizavo tik vieną baudos metimą, likus žaisti 17-ą sekundžių. Dar vienas jų išpuolis buvo nesėkmingas, bet visų šansų jie nepalaidojo, kadangi „Festo“ vėl klydo prie baudų metimo linijos ir paliko varžovams penkias sekundes. Tačiau per likusį laiką aikštelės šeimininkai nesugebėjo susikurti progos metimui ir svečiai iškovojo sudėtingą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 73:76.

„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:55 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo“ krito per pratęsimą (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)Įmonių lygos starte ‒ „Hidraulit“ triuškinanti pergalė (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 16:18 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Telia“ sutriuškino „Festo“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:54 val.)„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:22 val.)Atkaklioje kovoje „Artstone“ po pratęsimo palaužė „Hidraulit“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:53 val.)„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ palaužė „Festo“ ir iškovojo Įmonių lygos Mažosios taurės 3 vietą (2019 balandžio 20 d., šeštadienis, 13:22 val.)