Vėjų linija & Garliavos duona vs Acme grupė (55:60)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 07 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Nerezultatyviame mače „Acme grupė“ nukovė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą

2019 sausio 07 d., Pirmadienis, 21:31 val., peržiūros: 767

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės „J“ pogrupio rungtynės, kuriose suitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su svečiais – „Acme grupė“. Prastas komandų pataikymas neleido joms sužaisti kokybiškų rungtynių. Beveik visas rungtynes keliais taškais pirmavę svečiai sugebėjo įveikti šeimininkus ir pasiekti pergalę.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo apylyge kova. Sužaidus 4 minutes, šeimininkai, po taiklaus L. Varno dvitaškio, išsiveržė į priekį (6:4). Tačiau likusi kėlinio dalis priklausė „Acme grupei“, kurie per 5 minutes ne tik aplenkė varžovus, bet ir pasiekė 8 taškų pranašumą – 8:16.

Antrasis kėlinys naujovių į aikštę neįnešė. Abi komandos per šias 10 minučių pelnė po 11 taškų ir taip skirtumo tarp komandų nepakeitė. Svečių gretose pasižymėjo M.Daunoravičius, kuris pelnė daugiau nei pusę komandos taškų šiame ketvirtyje. Prieš ilgąją pertrauką – 19:27.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos ėmė trykšti energija. Per mažiau nei minutę „Vėjų linija & Garliavos duona“ sumažino atsilikimą iki 4 taškų (23:27). Bet tai nesutrukdė varžovams greit susigrąžinti dviženklio pranašumo jau įpusėjus kėliniui. Likusias 5 minutes žaidimas susivienodino ir komandos paskutinįjį kėlinį pasitiko rezultatui esant 33:46.

Paskutinysis rungtynių kėlinys nežadėjo intrigos. Komandos pasikeitė sėkmingomis atakomis, o tai taškų skirtumo beveik nepakeitė. Sužaidus kiek daugiau nei 6 minutes, po L. Varno taiklaus tolimo šūvio, šeimininkai stengėsi grįžti į rungtynes ir vėliau pasivyjo oponentus iki 6 taškų. Tačiau tada žaidimui vėl apstojus, nepavyko sukurti intrigos. Rungtynės baigėsi „Acme grupės“ pergale rezultatu 55:60.

„Acme grupė“ trenerio L. Zumaro komentaras po pergalingų rungtynių:

„Pergalę padėjo pasiekti turbūt nusiteikimas, nes mūsų buvo nemažai. Pavyko apsiginti neblogai gal. Antrą kėlinį lyg ir neblogai sužaidėm, gal 10 taškų atlošėm. Po to, aišku, kritom truputį į duobę. Bet viskas gerai, kas gerai baigiasi.“

„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Freda“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:37 val.)Taškų lenktynėse „Celsio“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:33 val.)Visas rungtynes priekyje buvę „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:22 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavęs Elektrėnų „Pastolinis“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:17 val.)„Ryterna“ užtikrintai įveikė kolkas be pralaimėjimų buvusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Norvelina“ nepasigailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (78:48) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:04 val.)Atkaklioje kovoje ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pergalę prieš “Vėjų linija & Garliavos duona” (2019 vasario 02 d., šeštadienis, 14:14 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ be didelio vargo nugalėjo „Vėju linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:09 val.)