Hipocredit.lt vs BC „Bitdefender“ (94:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hipocredit.lt“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę

2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 21:36 val., peržiūros: 826

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Hipocredit.lt“ ir svečių teisėmis atvykę BC „Bitdefender“.

Rungtynės prasidėjo uragininiu šeimininkų puolimu ir BC „Bitdefender“ ekipa buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 15:5). „Hipocredit.lt“ toliau nestabdė apsukų ir po pirmo ketvirčio turėjo 20 taškų pranašumą ( 34:14). Antrajame kėlinyje toliau dominavo šeimininkai ir su kiekviena minute didino atotrūkį – 58:21.

Po ilgosios pertraukos BC „Bitdefender“ su varžovais kovėsi kaip su lygiais, tačiau jau viskas buvo sudėliota į vietas pirmoje rungtynių pusėje ( 78:39). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir „Hipocredit.lt“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę, rezultatu – 94:61 (34:14, 24:7, 20:18, 16:22)

Viena koja žaidę „Hipocredit.lt“ iškovojo dar vieną pergalę (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo 15-ąją pergalę paeiliui (2019 vasario 15 d., penktadienis, 20:08 val.)„Požeminės linijos – POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:39 val.)Įspūdinga atkarpa nulėmė „Hipocredit.lt“ triuškinančią pergalę prieš „ASU & CO „Agrovis“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo tapo čempionais (2019 balandžio 20 d., šeštadienis, 18:59 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė ketvirtfinalio etapą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 20:43 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko vilčių „Brentex Trailer & Partner“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Hipocredit.lt“ turėjo vargo su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 19:27 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai nugalėjo „Freda“ komandą (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 17:37 val.)„Hipocredit.lt“ užmėtė tritaškiais „Admą“ ir nesunkiai laimėjo pirmąjį 1/4 susitikimą (2019 kovo 29 d., penktadienis, 21:50 val.)