Kelių priežiūra vs Modernita (41:101)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Modernita“ sutriuškino „VĮ „Kelių priežiūrą“ (101:41)

2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 23:28 val., peržiūros: 984

Lapkričio 19d., Pirmadienį, LSU sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – VĮ „Kelių priežiūra“ ir svečiai – „Modernita“.

Rungtynių pradžia prasidėjo apylygiai, pusę pirmojo kėlinio abi ekipos kovojo taškas į tašką, tačiau antrąją kėlinio dalį užtikrintai sužaidė „Modernita“, kuri surengė 17:0 spurtą ir susikrovė 17 taškų pranašumą – 9:26. Antrąjį kėlinį vėl dominavo svečiai, kurie ir toliau terorizavo varžovus greitomis atakomis – 23:48.

Antroje rungtynių dalyje keitėsi ne daug kas, solidžiai žaidę „Modernitos“ krepšininkai ir toliau sėkmingai didino pranašumą, o svečiams niekaip nepavyko rasti savojo žaidimo – 36:74. Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai, šeimininkams pavyko penlyti tik 5 kėlino taškus, o „Modernita“ paskutinėmis sėkundėmis pasiekė savo tikslą – 100 taškų. Galutinis rungtynių rezultatas – 41:101 (9:26, 14:22, 13:26, 5:27).

„Modernita“ Darius Špakauskas:

Lengvos varžybos, treniruotė, pabėgiojom, nelabai kas krito, bet užbėgom ir viskas.

BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:06 val.)Rungtynių pabaigoje „Hidraulit“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (74:81) (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Modernita“ sutriuškino Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66) (2018 spalio 30 d., antradienis, 23:22 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.)Antroje rungtynių pusėje BC „Bitdefender“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (84:74) (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Telia“ ketvirtajame kėlinyje susidorojo su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)„Modernita“ atlaikė „TransUnion“ pasipriešinimą ir iškovojo trečiąją vietą (2019 balandžio 20 d., šeštadienis, 17:12 val.)