Festo vs Dakra - Košmaras (61:59)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 29 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

40-ties minučių trileryje Festo įveikė „Dakra-Košmarą“

2019 sausio 29 d., Antradienis, 22:46 val., peržiūros: 250

Sausio 29 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje vyko įmonių lygos rungtynės. Festo (5/8) komanda priėmė svečius Dakra – Košmaras (6/6).

Rungtynės prasidėjo Festo komandos spurtu 10:2. Tačiau grįžę po minutės pertraukėlės Dakros krepšininkai puolė vytis varžovus ir kėlinys baigėsi rezultatu 16:10 Festos naudai. Antrajame kėlinyje abi komandos žaidė rezultatyviai. Visgi mažiau klydusi Festos ekipa po dviejų kėlinių pirmavo 30:25 . Trečiajame kėlinyje skirtumas būtų išlikęs panašus, tačiau paskutinę minutę du tritaškius pataikę Festos puolėjai leido šiek tiek lengviau atsikvėpti komandos nariams : 45:36

Pats smagiausias – ketvirtasis kėlinys. Tritaškiais prapliupusi Dakros komanda (6/9 tritaškiai) ne tik prisivijo, bet sugebėjo ir persverti rezultatą. Likus 2 minutėms situaciją teko gelbėti E.Kumžai, kurio tritaškis su pražanga atgaivino viltis laimėti rungtynes. Sekančioje atakoje Dakra taip pat smeigia tritaškį bei rezultatas vėl lygus 59:59. Per paskutinę minutę Dakra nepasinaudoja dviejomis atakomis, varžovas E.Kumža įmeta 2 baudas iš 4 ir Festo švenčia pergalę 61:59.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Freda“ įtikinamai įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ (62:58) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 15:45 val.)Kauno „Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Dakra-Košmaras“ komandą (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Dakra ‒ Košmaras“ pranašumą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Norvelina“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Dakra – Košmaras“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Ulmas“ neturėjo lygių prieš „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Dakra ‒ Košmaras“ ekipos pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:22 val.)