Hipocredit.lt vs Modernita (74:55)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 05 d., Penktadienis, 20:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Hipocredit.lt“ įveikė „Modernitą“ ir per žingsnį nuo didžiojo finalo

2019 balandžio 05 d., Penktadienis, 21:50 val., peržiūros: 727

Penktadienį Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių pirmosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Hipocredit.lt“ ir svečių teisėmis atvykę „Modernita“.

Rungtynės prasidėjo „Modernita“ naudai, kur P.Lekečinskas tempė komandą ant pečių, tačiau šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. Kaip ir buvo tikėtasi, tarp ekipų vyko daugiau gynybinis žaidimas. Ketvirčio pabaigoje „Hipocredit.lt“ puikiai išnaudojo aukštaūgius ir įgijo dviženklį pranašumą ( 23:13). Antrame ketvirtyje šeimininkai pradėjo klysti puolime, o tuo pasinaudojo varžovai ir ėmė lipti varžovams ant kulnų. Po minutės pertraukėlės šeimininkai sugrįžo į savas vėžes bei atstatė turėtą pranašumą, tačiau per likusią minutę „Modernita“surengė spurtą ir skirtumas ištirpo iki penkių taškų – 36:31.

Po ilgosios pertraukos „Hipocredit.lt“ toliau neatradavo savojo žaidimo ir sunkiai sekėsi išlipti iš duobės, o „Modernita“lipo varžovams ant kulnų. Likus žaisti dvi minutes svečių puolimas sustojo, o aikštelės šeiminkams užteko surengti mini spurtą, kur atstatė turėtą pranašumą ( 50:44). Lemiamą kėlinuką „Hipocredit.lt“ pradėjo kaip iš natų ir pasiekė 10 taškų atotrūkį. „Modernita“ patyrė nuostolių, kur pagrindinis centro puolėjas dėl peties skausmo turėjo priverstinai palikti aikštelę. „Hipocredit.lt“ puikiai pasinaudojo susiklosčiusia situacija ir pasiklojo pamatus pergalei, kur iškovojo pirmąją pergalę pusfinalyje, rezultatu – 74:55 (23:13, 13:18, 14:13, 24:11)

„Hipocredit.lt“ įveikė „Modernita“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Hipocredit.lt“ įtikinamai įveikė „Adma“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 20:34 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Fredą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė ketvirtfinalio etapą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 20:43 val.)„Modernita“ ir antrą kartą įveikė „Ryterną“ bei tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:30 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai susitvarkė su „Remza & Langvila“ krepšininkais (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė savo varžovus (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai nugalėjo „Freda“ komandą (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 17:37 val.)„Hipocredit.lt“ užmėtė tritaškiais „Admą“ ir nesunkiai laimėjo pirmąjį 1/4 susitikimą (2019 kovo 29 d., penktadienis, 21:50 val.)„Hipocredit.lt“ turėjo vargo su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 19:27 val.)