Norvelina vs ASS Endress + Hauser (48:43)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 21:30 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

ASS Endress + Hauser tik pačioje rungtynių pabaigoje nusileido Norvelinai

2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 23:35 val., peržiūros: 612

Antradienį, gruodžio 4 – ąją dieną, Saulės gimnazijos salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Norvelina“ bei svečių „ASS Endress + Hauser“ .

Susitikimas prasidėjo labai atkakliai nei vienai komandai nenutolstant daugiau nei per vieno metimo atstumą. Visgi trapią ir nedidelę persvarą šiame ketvirtyje išlaikė „Norvelina“ komandos vyrukai, kurie po pirmosios rungtynių atkarpėlės pirmavo 14:11.

Antrojo ketvirčio viduryje po G. Prabulio šešių taškų iš eilės svečiai išsiveržė į priekį rekordinių trijų taškų skirtumu 18:21, džiaugtis tuo teko neilgai, kadangi antrąją kėlinuko pusę sėkmingiau sužaidę šeimininkai, Įpusėjus mačui „Norvelina“ komandą sugebėjo išlyginti rezultatą 23:23.

Trečiajame ketvirtyje atsigavo vienas „ASS Endress + Hauser“ lyderių M.Puotkalis, kurio pastangomis puolime svečiai ne tik išlygino, tačiau ir prieš prasidedant paskutiniajam ketvirčiui įgijo net 4 taškų pranašumą. Bet šeimininkų komandą apturėjo kelias greitas atakas ir pasibaigus trečiajame ketvirtyje vėl pirmavo 37:32.

Ketvirtame kėlinyje „ASS Endress + Hauser“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir ėmė lipti varžovams ant kulnų . Vis dėlto, po minutės pertraukėlės „Norvelina“ susitvarkė su savo žaidimu, kur išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergale. Galutinis šių rungtynių rezultatas – 48:43.

„Norvelina“ komandos treneris J.Kaškelis: Pirmoje dalyje visiškai pasimetę buvo varžovai ir agresyviai gynėsi ir mes nesužaidėme savo derinių, Tada nusiraminome ir iškovojom pergalę.

„ASS Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:50 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna“ įrodė pranašumą prieš „Norvelina“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 19:34 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)„ASS Endress + Hauser“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:50 val.)„ASS Endress + Hauser“ užtikrintai įveikė „Artstone“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)„ASS Endress + Hauser“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.)„KTK ‒ Enerstena“ parodė charaterį, bet pergalė atiteko „Norvelitai“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:57 val.)