Norvelina vs Elektrėnų „Pastolinis“ (77:70)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 19:18 val., peržiūros: 966

Sekmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Norvelina“ ir svečių teisėmis atvykę Elektrėnų „Pastolinis“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Norvelina“ , kurie lengvai draskė zoninę gynybą, tačiau svečiai po minutės pertraukėlės pradėjo ginti asmeniškai. Vis dėlto, „Norvelina“ toliau diktavo savo žaidimo sąlygas ir susikrovė dviženklį pranašumą. Antrame kėlinyje šeimininkai atsipalaidavo, o Elektrėnų „Pastolinis“ įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė mažinti skirtumą, tačiau ketvirčio pabaigoje „Norvelina“ susigrąžino iniciatyvą į savas – 44:34.

Po ilgosios pertraukos Elektrėnų „Pastoliniui“ niekaip nepavyko sustabdyti P.Mickūno ir A.Cibulskio dueto, kurie lengvai rinko taškus ir atstatė rekodrinį pranašumą. Ketvirtame kėlinyje svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti, kur surengė spurtą ir J.Kaškelio kariauna buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Vis dėlto, rungtynių pabaigoje „Norvelina“ atlaikė Elektrėnų „Pastolinis“ šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 77:70 (26:16, 18:18, 20:14, 13:22)

Po laimėtų rungtynių „Norvelina“ ekipos treneris, J.Kaškelis, teigė:

„Susirinkome tik penkiese. Tikslas buvo neišsibauduoti ir pasilikti jėgų rungtynių pabaigoje, nes tikėjomės iš varžovų spurto, ką ir gavome, tačiau atsilaikėme ir iškovojome pergalę.“

„Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Antroje rungtynių pusėje pagerinę gynybą „Ryternos“ krepšininkai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:30 val.)Atkakliose rungtynėse ‒ „KTK ‒ Enerstenos“ pergalė prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:09 val.)„TransUnion“ po pertraukos susitvarkė su Elektrėnų „Pastoliniu“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:55 val.)Dramatiškoje pabaigoje „Dakra ‒ Košmaras“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ ir žengė į pusfinalį (67:66) (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Ulmas“ nepasipriešino prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (48:99) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 00:00 val.)Nerezultatyviose rungtynėse Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Celsį“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 21:49 val.)„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)Atkaklioje kovoje paskutinėmis sekundėmis „Norvelina“ nurungė „Adma“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 21:13 val.)„Norvelina“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:67) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:49 val.)