Coca-Cola vs ASS Endress + Hauser (62:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“

2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 21:54 val., peržiūros: 809

Sekmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Įmonių lygos 2 etapo F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „Coca – Cola“ su svečiais – „ASS Endress + Hauser“. Labai banguotose ir įtemptose rungtynėse pabaigą geriau sužaidę svečiai išsivežė pergalę.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo apylygiai. Komandos apsikeitė taikliais metimais. Gan dažnai klydusios jos nesugebėjo nei viena susikrauti apčiuopiamesnio pranašumo. Puiki šeimininkų atkarpa kėlinio viduryje 9:0 padėjo „Coca – Cola“ komandai į priekį pabėgti 8 taškais. Kėlinį 6 taškais užbaigęs A.Nausėda („ASS Endress + Hauser“) kiek apmažino svečių atsilikimą. Po pirmųjų dešimties minučių – 22:16.

Antrojo kėlinio pradžioje 3 M. Brazausko taškai vėl padidino šeimininkų persvarą iki 9 taškų. Tačiau tada svečiai atsakė 10:0 atkarpa, kuri pirmą kart išvedė „ASS Endress + Hauser“ į priekį. Minimalia persvara svečiai pasidžiaugė neilgai. Prieš pertrauką – 35:33.

Trečiąjį kėlinį galingai pradėjo „Coca – Cola“ komanda. 2 komandos tritaškius pataikęs R.Mačiulaitis vedė savo komandą į priekį bei vėl sugrąžino komandai dviženklį pranašumą – 46:35. Tačiau tada šeimininkai sustojo. Tuo pasinaudoję svečiai spurtavo ir kėlinį užbaigė jau pirmaudami – 50:52.

Paskutinysis kevirtis žadėjo intrigą. Perimusi iniciatyva „ASS Endress + Hauser“ susikrovė 7 taškų pranašumą kėlinio viduryje. Šaltesnius nervus parodžiusi svečių komanda geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu – 62:66.

Nugalėtojų trenerio A Šalaševičiaus komentaras:
„Labai klampios tokios varžybos, negražios. Pergalę iškovoti padėjo gal susižaidimas. Panašiai ir mes ir jie buvom nepilnos sudėties. Tai buvo toks klampus žaidimas, tiesiog, kas labiau norėjo laimėt, tas ir laimėjo. Gal mes labiau ir norėjom šitoj vietoj.“

„ASS Endress + Hauser“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:50 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Coca ‒ cola“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:31 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)„ASS Endress + Hauser“ vos išnešė sveiką kailį ir iškovojo pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)Intriguojančiame mače ‒ „Norvelina“ komandos pergalė prieš „Coca ‒ Cola“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:00 val.)„ASS Endress + Hauser“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.) „ASS Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:35 val.)