Hidraulit vs Artstone (81:89)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Atkaklioje kovoje „Artstone“ po pratęsimo palaužė „Hidraulit“

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 19:53 val., peržiūros: 698

Sausio 13 dieną, 15:00 val., A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje susitiko “Įmonių” lygos komandos “Hidraulit” (šeimininkai) ir “Artstone” (svečiai). Tris kėlinius dominavusi „Hidraulit“ komanda palūžo paskutiniame ketvirtyje, kai neteko dviejų žaidėjų dėl traumų. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:89 (22:14, 22:11, 20:19, 10:30, 7:15).

Pirmoje rungtynių pusėje „Hidraulit“ beveik be vargo tvarkėsi su varžovų komanda. Pirmajame kėlinyje pavyko pasiekti 8 taškų pranašumą (22:14). Antrajame ketvirtyje šeimininkai dar labiau suveržė vadeles ir padidino skirtumą iki 19 taškų 44:25.

Trečiajame kėlinyje viskas klostėsi panašiai, tik kad skirtumas beveik nesikeitė, tačiau „Hidraulit“ komanda vis dar tvirtai laikė 20 taškų skirtumą ir nesiruošė nusileisti. Tačiau paskutiniame ketvirtyje šeimininkų gretos apmažėjo, o kadangi buvo negausiai susirinkę tai teko žaisti su vienu traumuotu žaidėju. Tuo pasinaudoję „Artstone“ surengė spurtą ir kėlinį laimėjo 30:10. To pasekoje rezultatas paskutinę sekundę tapo lygus ir komandos išėjo į pasitarimą prieš pratęsimą. Pratęsimę vis dar stipresni buvo svečiai, kurie spėjo susikrauti 8 taškų pranašumą ir laimėti rungtynes rezultatu 81:89.

„Artstone“ komandos treneris M.Juščius: „Tikrai nelengva yra žaisti sekmadieniais pirmoje dienos pusėje, ypač po įdomių savaitgalių. Pirmoje pusėje tragiškai žaidėme tiek gynyboje, tiek puolime. Bet antroje rungtynių pusėje perlaužėm varžybas, atidavėm visas jėgas ir laimėjom.“

„Adma“ tik lemiamo ketvirčio pabaigoje palaužė „Hidraulit“ pasipriešinimą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 16:20 val.)„Artstone“ rungtynių pabaigoje įveikė „Fredą“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 23:04 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Artstone“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:50 val.)Taiklūs M. Kadakausko baudų metimai įtvirtino „Festo“ pergalę prieš „Hidraulit“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Norvelina“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:67) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:49 val.)„Arstone“ šešetas įveikė „Vilmistos“ penketą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)„Adma“ atsirevanšavo „Artstone“ ekipai už pralaimėjimą pirmame rate (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:42 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)