Artstone vs Hidraulit (72:51)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Artstone užtikrintai nugalėjo Hidraulit

2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 17:58 val., peržiūros: 484

Sekmadienio dieną Įmonių lygoje Artstone priėmė Hidraulit vyrukus.Varžybų pradžioje komandos apsikeitė tolimais metimais, tai padarė L.Steponavičius ir T.Šimkus. Netrukus jau minėtasis L.Steponavičius dar kartą nubaudė varžovus, o kėliniui įsibėgėjant atsirasdavo vis daugiau žmonių, kurie Artstone ekipą vedė į priekį. Po pirmo ketvirčio mačo favoritai pirmavo 22:9. Antrajame ketvirtyje Artstone ir toliau nevaldė stabdžių ir tolo nuo varžovų. Sėkmingai puolime žaidė V.Tatrūnas ir J.Jokšas, o geležinė gynyba leido visiškai dominuoti prieš varžovus įgijant labai solidų ir netgi triuškinintį pranašumą 46:18 po dviejų ketvirčių.

Trečiajame ketvirtyje I.Jasiulevičius vedini Hidraulit pagaliau nutraukė tragišką puolimo bangą ir vien per šį kėlinį pelnė daugiau taškų nei per du pirmuosius. Nepaisant vis dar solidaus varžovų pranašumo skirtumas tarp komandų tirpo iki padorios ribos 56:38. Ketvirtajame ketvirtyje nieko kardinalaus nebeįvyko, skirtumas tarp komandų ir toliau siekė maždaug dvidešimties ribą, o taškus rinkęs J.Jokšas ir perdavimus sėkmingai skirstęs M.Juščius garantavo savo komandai ramų gyvenimą iki pat pabaigos ir paskutiniojo teisėjo švilpuko 72:51 pergalę šventė Artstone kolektyvas.

Po varžybų Artstone vyrukai nestoko geros nuotaikos ir ypač džiaugėsi dominuojančia jėga po krepšiu V. Tatarūno sėkmingu žaidimu.

„Artstone“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Artstone“ įtikinama pergale finišavo grupės varžybose (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:08 val.)Atkaklioje kovoje „Artstone“ po pratęsimo palaužė „Hidraulit“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:53 val.)„Norvelina“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:67) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:49 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)„ASS Endress + Hauser“ užtikrintai įveikė „Artstone“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Adma“ atsirevanšavo „Artstone“ ekipai už pralaimėjimą pirmame rate (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:42 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.) „Lemora & Minaltra & Deirama“ nesunkiai įveikė „Hidraulit“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:18 val.)