Coca-Cola vs ASS Endress + Hauser (83:82)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „ASS Endress + Hauser“

2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 22:03 val., peržiūros: 704

Sekmadienį, Sausio 6 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, tarp F pogrupio kur aikštės šeimininkai buvo „Coca-Cola“ priemė svečius „ASS Endress + Hauser“. Šiose rungtynėse „Coca-Cola“ nors komandos žaidėjų buvo daugiau susirinkę, negu priešininkų, bet jau nuo pirmo rungtynių kėlinio tapo aišku, kad šiandien jiems atsilaikyti prieš galingai žaidžiančius „ASS Endress + Hauser“ bus labai sunku.

Rungtynes geriau pradėjo svečių komandą, jie surengė 4:17 spurtą, kuris leido įgyti dvyženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:36.

Antro kėlinio pradžioje „ASS Endress + Hauser“ dar labiau padidino pranašumą – 24:41., tačiau po minutės pertraukėlės „Coca-Cola“ krepšininkai atsigavo ir iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos bandė pasivitį varžovus ir sumažinti bent truputį rezultatą , tačiau persverti rezultato savo naudai nepavyko – 39:52.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyko įnirtinga kova. Abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atkarpomis. Tačiau tuomet šeiminnkų komandą ekipa pelnė aštuonius taškus paeiliui bei taip priartėjo prie varžovų ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų – 68:74.

Ketvirtame kėlinuke svečiai krito į duobę ir per beveik šešias minutes pelnė vos kelius taškus į savo krepšį praleisdami vienuoliką ir likus žaisti minutei „Coca – Cola“ jau turėjo vieno taško pranašumą. Svečiai dar bandė kabintis į šias rungtynes, tačiau užtikrintai ir komandiškai žaidusi „Coca-Cola“ sugebėjo taip sunkiai iškovoti pergalę rezultatu – 83:82.

„Coca – Cola“ komandos treneris V.Stočkus: Didelis noras padėjo laimėti šiandien, nes rungtynių pradžioje prastai sužaidėme, o varžovai pataikė daug tritaškių. Vis mažinom kiekvieną kėlinį atsitraukimą ir galiausiai pasivijome.

Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę „ASS Endress + Hauser“ iškovojo pergalę (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:02 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „ASS Endress + Hauser“ (96:90) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „Vilmista“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Modernita“ be didesnio vargo nugalėjo „ASS Endress + Hauser“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 01:21 val.)„Adma“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „ASS Endress + Hauser“ krepšininkais (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:41 val.)„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Coca-Cola“ susitvarkė su „Vilmista“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Coca-Cola“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale prieš „Artstone“ (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:28 val.)Atkaklioje kovoje pergalę prieš „Vilmista“ pasiekė “ASS Endress+Hauser” (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:33 val.)V. Stočkaus tritaškiai atnešė „Coca-Colai“ sunkią pergalę prieš „Artstone“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:39 val.)