ASU & Co „AgroVIS“ vs Best 4 You (99:79)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 08 d., Šeštadienis, 12:50 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“

2018 gruodžio 08 d., Šeštadienis, 14:38 val., peržiūros: 648

Gruodžio 8 dieną, 12:50 val., A. Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos ASU & Co „AgroVIS“ (šeimininkai) ir „Best 4 You“ (svečiai). Nors pirmieji du ketvirčiai buvo visiškai lygūs, tačiau po ilgosios pertraukos šeimininkai žaibiškai nutolo, pasiekė solidų pranašumą ir laimėjo susitikimą įtikinamu rezultatu 99:79 (26:21, 20:25, 21:10, 32:23).

Jau rungtynių pradžioje buvo galima pastebėti, kad šiandien nei vienai ekipai nebus lengvas pasivaikščiojimas. Abi ekipos jau nuo pirmojo ketvirčio įsivėlė į taškų lenktynes, žaidimas buvo gana greitas ir rezultatyvus. Nors kiek geriau atrodė ASU & Co „AgroVIS“ žaidėjai, kurie kelis kartus mėgino nutolti, tačiau svečiai laiku sumesdavo tolimus metimus ir viskas sugrįždavo į savo vietas. Turbūt labai simboliška, kad ir ilgoji pertrauka prasidėjo esant lygybei 46:46.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai žaibiškai spurtavo ir vos per keletą minučių jų pranašumas išaugo iki dviženklio. „Best 4 You“ ekipos puolimas buvo sukaustytas, o komanda tiesiog skendo klaidose. Žaidimas vėl išsilygino tik skirtumui pasiekus maždaug 20 taškų ribą, tačiau panaikinti tokį deficitą svečiai neturėjo galimybių. ASU & Co „AgroVIS“ išlaikė solidžią persvarą savo rankose ir laimėjo rungtynes rezultatu 99:79.

Mantas Rudaitis (ASU & Co „AgroVIS“):

„po ilgosios pertraukos sugebėjome išnaudoti savo ūgio pranašumą ir gynėjus“.

ASU & Co „AgroVIS“ apgynė namų sienas ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:21 val.)Geriau antrąją rungtynių dalį sužaidę „Acme grupė“ iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:55 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įveikė „Acme grupę“ rungtynėse dėl grupės pirmos vietos (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 15:41 val.)„Acme grupė“ panaikino 15 taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais (2018 lapkričio 03 d., šeštadienis, 14:03 val.)ASU & CO „AgroVIS“ užtikrintai įveikė „Ulmo“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:09 val.)ASU & Co „AgroVIS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 19 d., šeštadienis, 15:29 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepasigailėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49) (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:16 val.)Atkaklioje kovoje ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pergalę prieš “Vėjų linija & Garliavos duona” (2019 vasario 02 d., šeštadienis, 14:14 val.)ASU & Co“AgroVIS” be vargo įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 kovo 02 d., šeštadienis, 15:15 val.)