Modernita vs Hipocredit.lt (66:98)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 22 d., Antradienis, 20:35 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ nesunki „Hipocredit.lt“ ekipos pergalė prieš „Modernitą“

2019 sausio 22 d., Antradienis, 22:01 val., peržiūros: 612

Sausio 22 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Modernita“ (11/0) ir svečiai – „Hipocredit.lt“ (10/0).

Rungtynių pradžioje „Hipocredit.lt“ ekipa nemažai klydo, kas leido „Modernitai“ išsiveržti į priekį 6:9. Visgi, kėlinuko pabaigoje du Š. Straševičiaus tritaškiai persvėrė rezultatą svečių naudai. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 16:24.

Prasidėjus antrajam kėliniui „Hipocredit.lt“ spurtavo ir jau įgijo dviženklį pranašumą 18:33. Ir toliau rungtynėse iniciatyvą turėję svečiai po dviejų kėlinių jau turėjo solidžią persvarą – 28:51.

Trečiajame kėlinyje „Modernitos“ krepšininkai atrodė visiškai sutrikę, o svečiai tik dar labiau didino savo pranašumą. Trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 43:84.

Nieko jau nebelėmusiame ketvirtajame kėlinyje „Modernita“ šiek tiek apmažino skirtumą. Galutinis susitikimo rezultatas 66:98 (16:24, 12:27, 15:33, 23:14).

Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Požeminės linijos – POLI“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 20:42 val.)Įspūdinga atkarpa nulėmė „Hipocredit.lt“ triuškinančią pergalę prieš „ASU & CO „Agrovis“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Fredos“ ekipa neatsilaikė prieš „Modernitos“ puolimą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 23:04 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė „Modernita“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai nugalėjo „Freda“ komandą (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 17:37 val.) „Hipocredit.lt“ įveikė „Modernitą“ ir per žingsnį nuo didžiojo finalo (2019 balandžio 05 d., penktadienis, 21:50 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Fredą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 19:47 val.)Atkaklioje kovoje pergalę šventė „Modernita“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 20:53 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko vilčių „Brentex Trailer & Partner“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)