Omega vs Ryterna (53:76)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Vos vieną metimą prametusio V. Grinio vedama „Ryterna“ sutriuškino „Omegą“

2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 21:02 val., peržiūros: 553

Vasario 6-ąją dieną, trečiadienį, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje susitiko Įmonių „Xiaomi“ lygos komandos – „ Omega“(šeimininkai) ir „ Ryterna“ (svečiai). Prieš susitikimą atrodė, kad šiandien bus rungtynės, kuriose nestigs kovos ir kokybiško krepšinio, bet nuo pat susitikimo pradžios svečiai šovė į priekį ir visas rungtynes užtikrintai kontroliavo įvykius aikštelėje ir šventė netikėtai lengvą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu – 53:76

Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė gana lygiai ir nerezultatyviai, tačiau šeimininkai antroje ketvirčio pusėje itin sunkiai rinko taškus, o kokybišką krepšinį demonstravę svečiai atitrūko ir prieš pat kėlinio pabaigą įgijo dviženklį pranašumą – 9:20. Antrojo kėlino pradžia šeimininkams buvo sėkmminga, o šeši be atsako pelnyti leido pasivyti varžovus. Tačiau netrukus svečiai laimėjo atkarpą 9:0 ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo rezultatu – 24:34.

Trečiojo kėlinio pradžioje kova tęsėsi toliau. Tačiau E. Jasėno ir V. Grinio vedama „Ryternos“ komanda vėl spurtavo ir susikrovė solidų pranašumą, o antroje kėlinio pusėje jau pradėjo triuškinti oponentus. Šeimininkams niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo puolime, o ir gynyba buvo labai skylėta. Po trijų kėlinių komandas skyrė jau 19 taškų – 36:55. Ketvirtajame „Omega“ komandai pradėjo stigti jėgų tiek puolime tiek gynyboje, o tuo pasinaudoję varžovai vis didino pranašumą ir užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu – 53:76 (9:20, 15:14, 12:21, 17:21).

Vos penkiese susirinkę „Ryterna“ įveikė „Celsį“ (75:68) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:59 val.)Antrą kartą laimėjusi „Ryterna“ keliauja į ketvirtfinalį (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:33 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna“ įrodė pranašumą prieš „Norvelina“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 19:34 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Ulmą“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:21 val.)Antroje rungtynių pusėje „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Omegą“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:22 val.)Kauno „Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Dakra-Košmaras“ komandą (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Atkakliose rungtynėse, po pratęsimo pergalę šventė „Lemora & Minaltra & Deirama“ prieš „Ryterna“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:40 val.)Pogrupio lyderių mače „Ryterna“ po pratęsimo krito prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:07 val.)Antroje rungtynių pusėje pagerinę gynybą „Ryternos“ krepšininkai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:30 val.)Juozo Keršio metimas išplėšė pergalę „Omegai“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:22 val.)