Kauno technologijos universitetas vs TransUnion (68:82)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „TransUnion“ pergalę

2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 19:10 val., peržiūros: 710

Gruodžio 16 dieną, 17:15 val., KTU Chemijos fakulteto sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Kauno technologijos universitetas“ (šeimininkai) ir „TransUnion“ (svečiai). Nors „Kauno technologijos universitetas“ ir turėjo dviženklį pranašumą savo rankose, tačiau puikiai antroje rungtynių dalyje sužaidę „TransUnion“ sugebėjo perlaužti rungtynes ir laimėti susitikimą rezultatu 68:82 (30:19, 18:23, 11:24, 9:16).

Rungtynes labai galingu spurtu pradėjo šeimininkai ir staigiai nutolto rezultatu 11:0. Po tokio šalto dušo „TransUnion“ paprašė pertraukėlės ir pagaliau jų puolimas išsijudino, tačiau gynyboje komanda atrodė labai prastai, leido varžovams puikiu procentu mesti tolimus metimus, o skirtumas tarp ekipų išliko apie dešimt taškų. Vis tik antrame ketvirtyje žaidimas darėsi vis atkaklesnis, „Kauno technologijos universitetas“ komandai jau sunkiau sekėsi rinkti taškus, o prasidedant ilgajai pertraukai „TransUnion“ komanda kiek priartėjo 48:42.

Antroje rungtynių dalyje „Kauno technologijos universitetas“ dar kurį laiką pasidžiaugė solidžiu pranašumu, tačiau labai greitai „TransUnion“ ėmė naikinti atsilikimą. Šeimininkams labai sunkiai sekėsi užpulti, komanda pradėjo piknaudžiauti tolimais metimais, o galiausiai jų persvara išnyko. Negana to, savo žaidimą pajutę „TransUnion“ žaidėjai nutolo ir labai sėkmingai išlaikė persvarą savo rankose. Rungtynių pabaigoje „Kauno technologijos universitetas“ dar kiek priartėjo, bet pasivyti varžovų jie taip ir nesugebėjo. Susitikimas baigėsi rezultatu 68:82.

Tomas Konovalovas („TransUnion“):

„žinojom varžovus dar nuo pernai metų ir tikrai žinojom, jog šiandien nebus lengvos varžybos. Pirmoje rungtynių dalyje nesilaikėm žaidimo plano, praleidom net 48 taškus, tačiau po ilgosios pertraukos pavyko susiiimti ir iškovoti pergalę.“

„Modernita“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KTU“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Freda“ turėjo pripažinti „TransUnion“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:34 val.)„Hipocredit.lt“ sutrypė „TransUnion“ (107:36) (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:49 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „TransUnion“ įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:05 val.)Viena koja žaidę „Hipocredit.lt“ iškovojo dar vieną pergalę (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:37 val.)Rungtynių pabaigoje „TransUnion“ palaužė „Norveliną“ ir iškovojo kelialapį į pusfinalį (59:47) (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 22:15 val.)Po permainingos kovos „TransUnion“ įveikė „Hidraulit“ ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:21 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Modernita“ nepaliko vilčių „TransUnion“ komandai (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:31 val.)„Modernita“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „TransUnion“ (75:45) (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:08 val.)