TransUnion vs Elektrėnų „Pastolinis“ (67:63)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63)

2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 22:43 val., peržiūros: 900

Lapkričio 26d., 20:30val., Kauno centro sporto mokykloje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių. H pogrupio, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „TransUnion“ ir svečiai – Elektrėnų „Pastolinis“.

Rungtynės prasidėjo apylygia kova, o per pirmąjį kėlinį siautė Elektrėnų „Pastolinio“ lyderis K.Bakanovas, kuris per pirmas 10 minučių pelnė 17 taškų iš komandos 23 ir padėjo svečių ekipai laimėti pirmą kėlinį – 18:23. Antrame kėlinyje Elektrėnų komandos puolimas šiek tiek apstojo, o tuo pasinaudoję „TransUnion“ pasivijo varžovus ir įpusėjus antrąjam ketvirčiui persverė rezultatą (30:28), tačiau pirmoji rungtynių pusė baigėsi lygiai – 35:35.

Antrąją rungtynių pusę nesėkmingai pradėjo šeimininkai, kuriems per daugiau nei 5 trečiojo kėlinio minutes nepavyko pelnyti nė taško, o tuo pasinaudoję Elektrėnų „Pastolinio“ krepšininkai išisveržė į priekį 8 taškais (42:50). Ketvirčio pabaigoje „TransUnion“ atsilikimą šiek tiek sušvelnino 46:50. Ketvirtame kėlinyje abi ekipos kovojo atkakliai, tačiau kėlinio pabaigoje sėkmingą atkarpą sužaidę šeimininkai užsitikrino 4-ąją pergalė iš 5 rungtynių – 67:63 (18:23, 17:12, 11:15, 21:13).

„TransUnion“ Kęstutis Česnulevičius:

Šiaip prastos varžybos, žaidžiam prastai antras rungtynes iš eilės, gal dėl to, kad žaidžiam be trenerio, disciplinos trūkumas, bet džiaugiames, kad laimėjom, galvojom, kad nesam už juos prastesni, pasisekė, sukrito metimai, apsigynėm ir pagaliau atkovojom kamuolius.

„TransUnion“ po pertraukos susitvarkė su Elektrėnų „Pastoliniu“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Ulmas“ nepasipriešino prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (48:99) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 00:00 val.)Atkakliose rungtynėse ‒ „KTK ‒ Enerstenos“ pergalė prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:09 val.)„Kauno technologijos universitetas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „TransUnion“ ekipą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:42 val.)„TransUnion“ pasiekė antrą solidžią pergalę iš eilės prieš „Menų kambarys & BC „Rhino” (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:39 val.) „Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77) (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:38 val.)„TransUnion“ sėkmingai pradėjo ketvirtfinalio seriją, įveikdami „Norveliną“ (81:60) (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:52 val.)Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Modernita“ iškovojo užtikrintą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 14:01 val.)