Artstone vs Norvelina (73:76)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 19 d., Antradienis, 21:40 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Norvelina“ vakaro trileryje palaužė įkandin žengusius „Artstone“

2019 vasario 19 d., Antradienis, 23:16 val., peržiūros: 616

Antradienį, vasario 19 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Artstone“ bei svečių „Norvelina”. Visų rungtynių metu komandos kovojo itin atkakliai ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Rungtynes komandos pradėjo gana apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Nei vienai ekipai nepavyko sužaisti sėkmingesnės atkarpos, dėl kurios skirtumas tarp komandų drastiškai pasikeistų. „Norvelina“ ekipa pataikė daugiau tolimų metimų, dėl ko turėjo nedidelį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:21. Antrojo kėlinio metu komandos ir toliau žaidė taškas į tašką ir skirtumas tarp jų per daug nekito. Visgi, vėliau kiek geresnę atkarpą sužaidė „Artstone“ ekipa, kuri sugebėjo pavyti savo varžovus, o galiausiai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:39.

Trečiojo ketvirčio metu tarp komandų ir toliau tvyrojo įtampa ir skirtumas tarp komandų svyravo gana neženkliai. Visgi, ketvirčiui perkopus į antrąją pusę, porą sėkmingų atakų surengė aikštelės šeimininkai ir įgijo jau aštuonių taškų pranašumą, kas šioms rungtynėms jau buvo nemažai. Per likusį kėlinio laiką „Norvelina“ sugebėjo šiek tiek apkarpyti savo atsilikimą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 58:54. Lemiamo ketvirčio metu, kaip nekeista, niekas per daug nesikeitė ir „Artstone“ ekipa toliau laikė menką pranašumą savo rankose. Visgi, ketvirčiui einant į pabaigą, pastarieji visiškai sustojo puolime ir kelias minutes nepelnė taškų. Tuo netruko pasinaudoti svečiai, kurie netrukus pavijo savo varžovus ir kritiniu momentu iššsiveržė į priekį. Lemiamu metu tarp komandų užvirė žaidimas prie baudų metimo linijos, kurio metu nei viena iš komandų neklydo. Visgi, likus žaisti tris sekundes, aikštelės šeimininkai prametė baudos metimą ir taip paskandino savo šansus iškovoti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 73:76.

Jonas Kaškelis („Norvelina“):
“Per ateinančias šešias dienas turim tris svarbias rungtynes, kovojam dėl pirmos vietos grupėje. Visi gerai susirenka į rungtynes, žaidžiam disciplinuotą žaidimą. Žinom, kad varžovų įžaidėjas visiškai nepataiko ir to pasekoje laimėjom rungtynes.“

„Norvelina“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:67) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:49 val.)„Alaina“ komandai nepavyko pasipriešinti „Artstone“ ekipai (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:50 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Rimo & Patikima linija“ tik ketvirtį priešinosi „Artstone“ komandai (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:16 val.)„Coca-Cola“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale prieš „Artstone“ (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:52 val.)Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:18 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Artstone“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Norvelina“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Dakra – Košmaras“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:55 val.)