BC „Bitdefender“ vs ASU & Co „AgroVIS“ (57:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

BC „Bitdefender“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (57:61)

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 23:19 val., peržiūros: 841

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienį, Jachtklubo sporto salėje, įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę BC „Bitdefender“ ir svečių teisėmis žaidę ASU & Co „AgroVIS“.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, vis apsikeisdamos taikliais metimais (9:9), vėliau komandos kiek pristabdė ir sunkiai rinko taškus, visgi taiklus BC „Bitdefender“ komandos dvitaškis metimas leido po pirmojo kėlinio pirmauti minimaliu skirtumus (12:11).

Antrąjame kėlinyje ir toliau rungtynės vyko taškas į tašką, todėl kėlinio viduryje buvo lygybė (19:19). Visgi kėlinį geriau užbaigė ASU & Co „AgroVIS“ ir po taiklaus A. Sveticko dvitaškio metimo rezultatas buvo svečių naudai (26:32).

Trečiajame kėlinyje abi komandos sunkiai rinko taškus, buvo daug netaiklių metimų, visgi tas leido BC „Bitdefender“ komandai šiek tiek sumažinti atsilikimą (31:33). Du taiklūs svečių komandos tolimi metimai grąžino persvarą atgal ASU & Co „AgroVIS“ komandai ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo (39:43).

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos apsikeitė po porą taiklių tolimų metimų, poto BC „Bitdefender“ dar pridėjo pora dvitaškių ir pagaliau rungtynėse išsiveržė į priekį (56:52). Visgi svečių komanda nepasidavė ir spurtavo 1:9, kas leido perlaužti rungtynes į savo pusę ir švęsti sunkią pergalę rezultatu 57:61 (12:11, 14:21, 13:11, 18:18).

ASU & Co „AgroVIS“ komandos žaidėjas R.Rakštys:

Sunkios rungtynės, galbūt komandos pergalę lėmė, kad tūrėjome šiek tiek ryškesnių lyderių, kaip ir A.Svetickas, kuris ir įmetė paskutinius taškus, o šiaip tai trūksta treniruočių, tik į varžybas renkames tai sezono pradžioj šlubuojame.

BC „Bitdefender“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Alaina“ ekipos (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:56 val.)BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Adma“ išvargo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:00 val.)„Best 4 You“susitvarkė su ASU & Co „AgroVIS“penketu (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:19 val.)BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:06 val.)BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:40 val.)Antroje rungtynių pusėje BC „Bitdefender“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (84:74) (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:58 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėję „Best 4 You“ turėjo pripažinti ASU & Co „AgroVIS“ pranašumą (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 18:29 val.)Įspūdinga atkarpa nulėmė „Hipocredit.lt“ triuškinančią pergalę prieš „ASU & CO „Agrovis“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Freda“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)