Acme grupė vs Ulmas (89:82)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Negausiai susirinkęs „Ulmas“ garbingai pasipriešino „Acme grupė“ komandai

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 15:34 val., peržiūros: 609

Sekmadienį, sausio 13 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, J pogrupio komandų – vietos „Acme grupė“ bei svečių „Ulmas“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek geriau atrodė negausiai susirinkę svečiai, tačiau antroje rungtynių pusėje viską į savas vietas sudėliojo aikštelės šeimininkai ir šventė pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo gana rezultatyviai, keitėsi sėkmingais išpuoliais ir labai mažai rūpinosi gynyba. Tiek vienai, tiek kitai komandai nebuvo itin sudėtinga pelnyti taškus ir tas atsispindėjo rezultate. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo lygus – 24:24. Antrajame kėlinyje vaizdas nei kiek nesikeitė. Komandos ir toliau žaidė gana apylygiai. Kėlinukui įpusėjus, geresnę atkarpą sužaidė „Ulmas“ ir skaičiavo šešių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką svečiai neišbarstė pranašumo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:47.

Trečiąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo „Acme grupė“, kuri pakeitė savo gynybos sistemą ir greitai sumažino savo atsilikimą iki minimalaus. Vėliau „Ulmas“ ir toliau klydo begalę kartų ir taip leido savo varžovams gana užtikrintai perimti iniciatyvą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 74:67. Lemiamo ketvirčio metu komandos ir toliau žaidė taškas į tašką ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. „Acme grupė“ iki pat rungtynių pabaigos išlaikė pranašumą, kurio jiems užteko, kad iškovotų pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 89:82.

Negausiai susirinkę „ASS Endress + Hauser“ nugalėjo „Acme grupės“ krepšininkus (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Acme Group“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 18:55 val.)„Ulmas“ nepasipriešino prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (48:99) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 00:00 val.)„Ulmas“ neturėjo lygių prieš „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Vilmista“ ketvirtfinalio pirmame susitikime palaužė „Acme grupę“ (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)„Ulmas“ turėjo pripažinti Rimo & Patikima linija“ pranašumą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino“ krepšininkai „ Acme grupei“ priešinosi tik du kėlinius (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:05 val.)„KTU“ lengvai įveikė „ACME “ krepšininkus (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 18:51 val.)Rimo & Patikima linija savoje arenoje nesėkmingai priėmė Acme grupė vyrus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 18:13 val.)Nerezultatyviame mače „Acme grupė“ nukovė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:31 val.)