Vėjų linija & Garliavos duona vs Ryterna (62:93)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 29 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Ryterna“ užtikrintai įveikė kolkas be pralaimėjimų buvusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą

2018 spalio 29 d., Pirmadienis, 21:09 val., peržiūros: 909

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko įmonių lygos B pogupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su svečiais „Ryterna“. Antroje mačo pusėje solidžią persvarą susikrovę svečiai šventė pergalę.

Pirmasis kėlinys vyko apylygiai. Komandos keitėsi taikliais metimais. Šeimininkams net 13 iš 19 komandos taškų pelnė L.Varnas. Taip nei vienai komandai nepavyko susikrauti pranašumo. Gan daug klaidų dariusios komandos antrąjį kėlinį pasitiko rezultatui esant lygiam 19:19.

Antrasis ketvirtis jau geriau klostėsi svečiams. Sužaidę atkarpą 20:6, „Ryternos“ krepšininkai pirmą kartą išsiveržė į priekį dviženkle persvara. Puikiai žaidę Eduardas Straigis bei Marius Giedraitis vedė savo komandą į priekį. „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkai strigo puolime bei paleido savo varžovus į priekį. Po dviejų kėlinių – 39:30.

Trečiajame kėlinyje ir toliau „Ryterna“ įrodinėjo savo pranašumą. Vis geriau komunikuodami puolime bei taikliau atakuodami svečiai tolo nuo oponentų. Nors kėlinį 5 taškais užbaigė šeimininkų žaidėjas B.Mockus, tai nesuteikė daug vilties prieš lemiamas dešimt minučių. Rezultatas – 45:61.

Paskutinysis kėlinys nepasėjo intrigos. Nors po dviejų iš eilės R. Rapalo tritaškių „Vėjų linija & Garliavos duona“ kiek aptirpdė deficitą, svečiai į tai atsakė spurtu 14:0. Pačioje rungtynių pabaigoje V.Grinis smeigė tritaškį taip įtvirtindamas „Ryternos“ pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu – 62:93.

M. Šidlausko („Ryterna“) komentaras po pergalės:
„Pirmus du kėlinius niekaip negalėjom laisvi įmesti, dėl to taip ir gavosi pirmoj pusėj apylygė kova, o antroj nuėjom. Ateityje esam pasiruošę kovoti tik dėl pergalių.“

„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Freda“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:37 val.)„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)Nerezultatyviame mače „Acme grupė“ nukovė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Norvelina“ nepasigailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (78:48) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:04 val.)Taškų lenktynėse „Celsio“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:33 val.)Visas rungtynes priekyje buvę „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:22 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ be didelio vargo nugalėjo „Vėju linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:09 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Chaotiškose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:39 val.)