Modernita vs TransUnion (81:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Modernita“ įveikė „TransUnion“ ekipą

2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 22:01 val., peržiūros: 1064

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės , kuriose susitiko „Modernita“ ir svečių teisėmis atvykę „TransUnion“ ekipa.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. „TransUnion“ ekipos treneris naudojo didelę rotaciją, kad prabudinti puolimą, tačiau nesėkmingai ( 14:7). Vis delto, svečiai puikiai sužaidė ketvirčio pabaigą ir sušvelnino skirtumą iki dviejų taškų ( 18:16). Antrame kėlinyje toliau tarp komandų vyko kieta kova . „Modernita“ toliau išnaudojo aukštaūgius, o jiems puikiai talkino K.Dimitrejevas ir J.Pocius ( 34:27). Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo susikrautą pranašumą – 40:34.

Po ilgosios pertraukos „TransUnion“ strigo tiek puolime, tiek gynyboje, o „Modernita’ didinosi pranašumą, kur svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 51:36). Šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir komandas skyrė 20 taškų. Ketvirčio pabaigoje „TransUnion“ sumažino skirtumą penkiais taškais. Ketvirtame kėlinyje „Modernita“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 81:61 (18:16, 22:18, 20:11, 21:16)

Po laimėtų rungtynių „Modernita“ ekipos treneris, D.Špakauskas, teigė:
„Akcentavome labai gynyba, pavyko įgyvendinti planą. Manau, nusipelnėme pergalės ir alaus.“

„Modernita“ nepaliko vilčių „TransUnion“ komandai (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:31 val.)„Modernita“ atlaikė „TransUnion“ pasipriešinimą ir iškovojo trečiąją vietą (2019 balandžio 20 d., šeštadienis, 17:12 val.)„Modernita“ nesunkiai įveikė aštuntfinalio barjerą (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:03 val.)Antroje rungtynių pusėje „Modernita“ susitvarkė su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 kovo 05 d., antradienis, 19:31 val.)„Modernita“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „TransUnion“ (75:45) (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Modernita“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KTU“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Hipocredit.lt“ sutrypė „TransUnion“ (107:36) (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)Pirmoje tarpusavio kovoje „TransUnion“ nesunkiai laimėjo prieš „Festo“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 22:14 val.)„Modernita“ po permainingos kovos palaužė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:03 val.)