ASS Endress + Hauser vs Best 4 You (90:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę „ASS Endress + Hauser“ iškovojo pergalę

2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 23:02 val., peržiūros: 816

Trečiadienį, spalio 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų - vietos „ASS Endress + Hauser“ bei svečių „Best 4 You“. Aikštelės šeimininkai aukštą toną uždavė pirmoje rungtynių pusėje, o lemiamo ketvirčio viduryje jau turėjo tik trijų taškų pranašumą. Visgi, kur kas sėkmingiau jie užbaigė rungtynes ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie turėjo įvairiapusį pasirinkimą puolime. Tuo tarpu svečių ekipa ant savo pečių traukė M.Maslenikovas, pelnęs pirmuosius dešimt komandos taškų. Kėlinuko eigoje, „ASS Endress + Hauser“ sugebėjo įgyti kiek solidesnį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:16. Antrajame kėlinyje šeimininkų puolimas jau nebuvo toks produktyvus, koks pirmajame kėlinyje buvo. Liūto dalį taškų jie pelnė iš greitų išpuolių, o skirtumas tarp komandų tik dar labiau augo. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:28.

Trečiojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Sužaidus pusę ketvirčio, komandas vis dar skyrė 15-a taškų, tačiau ketvirčio pabaigoje kur kas geriau atrodė „Best 4 You” ekipa, kuriai pavyko braukti savo atsilikimą perpus. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 58:50. Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiai ir toliau nemažino apsukų. Jie pradėjo po truputį kvėpuoti savo varžovams į nugarą ir vėliau sumažino savo atsilikimą jau tik iki trijų taškų. Visgi, vėliau „Best 4 You“ ekipai nesisekė viskas ir kur kas užtikrinčiau rungtynių pabaigą sužaidė „ASS Endress + Hauser“ ekipa. Galutinis rungtynių rezultatas 90:67.

Audrius Šalaševičius („ASS Endress + Hauser“):
“Pranašesni už varžovus buvom tuo, kad įmetėm daugiau taškų. O pergalę nulėmė individualus meistriškumas. Aišku, pirmos varžybos, trūksta susižaidimo, tai daugiau individualiai žaidėm ir tuo stipresni buvom“.

Geriau antrąją rungtynių dalį sužaidę „Acme grupė“ iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Coca-Cola“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „ASS Endress + Hauser“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:03 val.)„ASS Endress + Hauser“ vos išnešė sveiką kailį ir iškovojo pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)„ASS Endress + Hauser“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:50 val.)„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Adma“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „ASS Endress + Hauser“ krepšininkais (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:41 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „ASS Endress + Hauser“ (96:90) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:32 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)„Modernita“ be didesnio vargo nugalėjo „ASS Endress + Hauser“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 01:21 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)