TransUnion vs KTK ‒ Enerstena (88:56)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„TransUnion“ sutriuškino „KTK ‒ Enerstena“ (88:56)

2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 22:29 val., peržiūros: 754

Vasario 18d., Pirmadienį, Kauno sporto centro mokykloje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Reguliariosios, H pogrupio rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „TransUnion“ ir svečiai – „KTK ‒ Enerstena“.

Rungtynių pradžią stipriau pradėjo šeimininkai, išsiverždami 7:2, tačiau po kėlių minučių „KTK ‒ Enerstena“ krepšininkai varžovus pasivijo ir net persverė rezultatą (9:10). Likusią kėlinio dalį vyko atkakli kova taškas į tašką, tačiau kėlinio pabaigą geriau užbaigė „TransUnion“ – 20:15. Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai padidino pranašumą iki 9 (24:15), tačiau įpusėjus kėliniui „KTK ‒ Enerstena“ išlygino rezultatą (30:30). Vis gi, pirmąją rungtynių dalį geriau užbaigę „TransUnion“ susigražino 9 taškų pranašumą – 43:34.

Antrąją rungtynių pusę užtikrintai pradėjo šeimininkai, užtikrintai žaidę „TransUnion“ per kelias trečiojo kėlinio minutes padidino persvarą iki dviženklės, o šeimininkų gynybą „KTK ‒ Enerstena“ krepšininkams leido pelnyti tik 8 taškus per trečiąjį ketvirtį – 66:42. Solidžiai antrąją rungtynių pusę pradęję „TransUnion“ išlaikė turimą persvarą ketvirtąjame kėlinyje ir nebepaliko šansų varžovams – 88:56 (20:15, 23:19, 23:8, 22:14).

„TransUnion“ įveikė „KTK ‒ Enerstenos“ ekipą (2019 sausio 22 d., antradienis, 19:35 val.)„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)„Hipocredit.lt“ turėjo vargo su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 19:27 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ įstrigo „KTK ‒ Enerstena“ gynybos gniaužtuose (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 19:57 val.)Antroje rungtynių pusėje „Modernita“ susitvarkė su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 kovo 05 d., antradienis, 19:31 val.)„Adma“ pergalingai pradėjo sezoną įveikdami „KTK – Enerstena“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 19:47 val.)„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Norvelina“ antrą kartą įveikė „KTK ‒ Enersteną“ ir pateko į ketvirtfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 19:39 val.)„TransUnion“ įtemtoje kovoje palaužė „Kauno technologijos universitetas“ krepšininkus (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 19:06 val.)