Festo vs Vilmista (58:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 09 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Vilmista“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Festo“

2019 balandžio 09 d., Antradienis, 21:01 val., peržiūros: 750

Balandžio 9 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo“ priemė svečius „Vilmistą“.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „Vilmista“, o jau sekančioj atakoj taškus pelnė ir „Festo“ (2:2). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Vilmista“ (2:10). Vėliau tris iš eilės tritaškius pataikė „Festo“ (11:10). Šeštą minutę dar vieną tritaškį psataikė „Festo“, po kurio komandas skyrė du taškai (16:14). Po minutės pertraukėlės „Vilmista“ rezultatą išlygino (16:16). Aštuntą minutę persvsarą susigrąžino „Vilmista“ (16:20), o „Festo“ paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje persvara padidėjo iki aštuonių taškų (20:28).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos gynėsi be klaidų, o prasidėjus trečiai minutei pirmi taškus pelnė „Vilmista“ (20:30). Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas buvo sumažėjęs iki septynių taškų (25:32). Aštuntą minutę „Vilmista“ padidino persvarą iki dvylikos taškų (29:41). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apyligiai, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė keturiolika taškų (29:43).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu „Festo“ tritaškiu, o netrukus ir „Vilmista“ atsakė taikliu tritaškiu (32:46). Baigiantis pirmai kėlinio pusei spurtą surengė „Festo“, sumažino varžovų persvarą iki aštuonių taškų (40:48), o minutės pertraukėlės paprašė „Vilmista“. Aštuntą minutę skirtumas sumažėjo iki keturių taškų (46:50). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Vilmista“, kurios taiklūs tritaškiai leido padidinti persvarą iki dvylikos taškų (46:58).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes skirtumas buvo padidėjęs iki šešiolikos taškų (46:62). Tik baigiantis pirmai kėlinio pusei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Festo“ (48:62). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o tai padėjo išlaikyti persvarą „Vilmistai“ (58:69). Pirmą pergalę pusfinalyje iškovojo „Vilmista“, kurie antrose serijos rungtynėse bandys užbaigti seriją.

„Festo“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį prieš „Celsis“ ekipą (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:07 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)„Vilmista“ ketvirtfinalio pirmame susitikime palaužė „Acme grupę“ (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:22 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:55 val.)„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)Pirmoje tarpusavio kovoje „TransUnion“ nesunkiai laimėjo prieš „Festo“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 22:14 val.)„Hidraulit“ įveikė „Festo“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 16:17 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)