Festo vs TransUnion (53:77)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 23 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Pirmoje tarpusavio kovoje „TransUnion“ nesunkiai laimėjo prieš „Festo“

2018 spalio 23 d., Antradienis, 22:14 val., peržiūros: 888

Spalio 23 dieną, 20:00 val., Kauno Technikos kolegijos sporto salėje susitiko Įmonių lygos komandos “Festo” (šeimininkai) ir “TransUnion” (svečiai). Pirmoje tarpusavio kovoje viskas išsisprendė per trečiąjį kėlinį. Svečiai pasinaudojo spaudimų, išvargino varžovus ir šventė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:77 (20:21, 14:16, 7:21, 12:19)

Komandos pradėjo susitikimą vienodai susikaupę ir pasiruošę parsivežti pirmąją pergalę. Pirmasis vyko taškas į tašką, tačiau kėlinio pabaigoje nežymų pranašumą turėjo TransUnion (20:21). Antrajame kėlinyje kova nenutrūko, bet viduryje kėlinio „Festo“ pavyko atsiplėšti 5 taškais. Deja, iki galo sužaisti nepavyko, iki kėlinio galo 5 minutes nepelnė nė taško, o varžovai tuo metu spurtavo 8:0 ir pirmąją rungtynių pusę laimėjo rezultatu (34:37).

Antroje rungtynių pusėje „TransUnion“ iškart perėmė iniciatyvą į savo rankas, pradėjo naudoti spaudimą ir leido „Festo“ komandai pelnyti vos 7 taškus per kėlinį. Tuo tarpu patys sumetė 21 tašką ir susikrovė 17 taškų pranašumą (41:58). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams nepavyko grąžinti intrigos ir „TransUnion“ šventė pergalę rezultatu (53:77).

„TransUnion“ komandos treneris: „Manau pirmoje pusėje darėme per daug gynyboje klaidų, leidom priešininkams žaisti per jų stipriąsias puses. Taip pat jie pataikė nemažai sudėtingų metimų, o mes nepataikėm savų. Antroje pusėje pagerinom gynybą, sukrito keli metimai ir atitrūkom.“

„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Vilmista“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Festo“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:01 val.)„TransUnion“ privertė patirti pralaimėjimą „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:28 val.)„TransUnion“ įveikė „KTK ‒ Enerstenos“ ekipą (2019 sausio 22 d., antradienis, 19:35 val.)„TransUnion“ lemiamo ketvirčio metu sudėjo visus taškus ant „i“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:24 val.)„TransUnion“ sutriuškino „KTK ‒ Enerstena“ (88:56) (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:55 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:22 val.)„TransUnion“ po pertraukos susitvarkė su Elektrėnų „Pastoliniu“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:55 val.)