Vėjų linija & Garliavos duona vs Best 4 You (57:64)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą

2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 21:30 val., peržiūros: 977

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės J pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su svečiais – „Best 4 You“. Beveik visas rungtynes pirmavę svečiai išsivežė pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiu komandų žaidimu. Jos vis apsikeisdavo taikliais metimais ir nei vienai komandai nepavyko išsiveržti į priekį. Kėlinio antroje pusėje gerą atkarpą sužaidė šeimininkų krepšininkas A.Raila, išvesdamas savo komandą į priekį. Tačiau kėlinį taikliu tritaškiu užbaigęs M.Maslenikovas („Best 4 You“) sugrąžino trijų taškų persvarą svečiams. Po dešimties minučių – 15:18.

Antrajame ketvirtyje pradėjo ryškėti svečių pranašumas. Vis daugiau atakų taikliai užbaigdami jie pradėjo tolti nuo varžovų. Po R. Savulio tritaškio svečiai pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą (20:31). Kėlinio pabaigoje kiek geriau sužaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ šiek tiek aptirpdė deficitą. Prieš pertrauką – 31:38.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 8:0. Jo metu du tritaškius įsūdė R.Kulikauskas. „Best 4 You“ kėlinuko viduryje susikrovė rekordinę 15 taškų persvarą. 7 taškus iš eilės savo komandai pelnęs B.Mockus dar bandė gaivinti savo komandą prieš lemiamą ketvirtį. Prieš paskutiniąsias dešimt minučių – 46:57.

Ketvirtasis ketvirtis buvo pats nerezultatyviausias. Visus 7 savo komandos kėlinio taškus svečiams pelnė L.Beitnaras. Tačiau šeimininkai, per kėlinį pelnę 11 taškų, nesugebėjo įnešti didesnės intrigos kėlinuko pabaigai. Rezultatu 57:64 rungtynes laimėjo svečiai – „Best 4 You“ krepšininkai.

„Best 4 You“ trenerio V. Lincevičiaus komentaras po pergalės:
„Laimėt padėjo gal tai, kad pirmoj pusėj pataikėm. O antroj atsipalaidavom per daug turbūt, todėl ir gavosi, kad tik ištempėm pergalę.“

„Ryterna“ užtikrintai įveikė kolkas be pralaimėjimų buvusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)„Freda“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:37 val.)Nerezultatyviame mače „Acme grupė“ nukovė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:31 val.)Taškų lenktynėse „Celsio“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:33 val.)„Norvelina“ nepasigailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (78:48) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:04 val.)Visas rungtynes priekyje buvę „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:22 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ be didelio vargo nugalėjo „Vėju linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:09 val.)Tik po atkaklios kovos „Vėjų liniją & Garliavos duona“ įveikę „Best 4 You“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:23 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)