KTK ‒ Enerstena vs Modernita (68:105)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“

2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 22:42 val., peržiūros: 1051

Lapkričio 27 dieną, 18:30 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko “Įmonių lyga” lygos komandos “KTK-Enerstena” (šeimininkai) ir “Modernita” (svečiai). Lėčiau įsivažiavę „Modernita“ nesunkiai pasiekė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:105 (12:17, 18:32, 18:26, 20:30).

Pirmajame kėlinyje komandos sunkiai pradėjo varžybas. Išbėgo visi nedaug apšilę ir šiek tiek išsiblaškę. Tačiau neilgai trukus „Modernita“ pradėjo veržtis į priekį ir pirmo kėlino gale jau pirmavo rezultatu 12:17. Antrajame kėlinyje svečiai padidino tempą ir varžovams buvo sunku prie tokio tempo prisitaikyti ir išlikti kovoje. Svečiai nesunkiai padidino savo pranašumą iki 19 taškų ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 30:49.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas išliko panašus į antrąjį kėlinį. „Modernita“ naudojo spaudimą, perimė nemažai kamuolių ir nubėgo į greitas atakas. Tačiau svečiai irgi nestovėjo vietoje, rinkosi taškų ir stengėsi labai neatsilikti. Rungtynių pabaigoje komandas jau skyrė 37 taškai ir „Modernita“ šventė pergalę rezultatu 68:105.

“Modernita“ treneris D.Špakauskas: „Buvo nesunkios rungtynės. Džiugu, kad susirinko daug žaidėjų, daugiau nei per praeitas rungtynes. Iš pradžių kol įsivažiavom, šiek tiek buvo vėluojančių ir salė vėsoka, bet sąlygos visiem vienodos. Prie komandos prisijungė naujas žaidėjas – A.Pelšs. Šiek tiek pasistiprinom komandą, žiūrėsim kaip seksis toliau.“

„Modernita“ be didesnio vargo nugalėjo „ASS Endress + Hauser“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 01:21 val.)„TransUnion“ sutriuškino „KTK ‒ Enerstena“ (88:56) (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Modernita“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KTU“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Hipocredit.lt“ turėjo vargo su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 19:27 val.)BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Modernita“ nesunkiai įveikė aštuntfinalio barjerą (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:03 val.)„Modernita“ nepaliko vilčių „TransUnion“ komandai (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:31 val.)Antroje rungtynių pusėje „Modernita“ susitvarkė su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 kovo 05 d., antradienis, 19:31 val.)„Adma“ pergalingai pradėjo sezoną įveikdami „KTK – Enerstena“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 19:47 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)