Coca-Cola vs Vilmista (90:80)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „Vilmista“

2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 20:54 val., peržiūros: 849

Sekmadienį, lapkričio 11– ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko A pogrupio šeimininkų ,,Coca-Cola" ir svečių „Vilmista“ komandos.Aikštelės šeimininkai antroje rungtynių pusėje susikrovė nemažą pranašumą, kurio jiems užteko iki pat rungtynių pabaigos.

Rungtynės geriau pradėjo šeimininkai,kurie per keletą minučių atitrūko nuo varžovų ir jau turėjo 12 taškų pranašuma. Sunkiai sekėsi svečių komandai, buvo pramesta daug metimų, padarytą daug klaidų, pirmuosius taškus pelnė per septintają minutę. Rezultatas po pirmojo ketvirčio– 30:15.

Antrajame kėlinį dar svečių komanda bandė pasipriešinti šeimininkams, bet sunkiai sekėsi, taigi kėlinį savo naudai laimėjo „Coca-Cola“ komanda – 50:26.

Antroje rungtynių dalyje komandos jau žaidė lygiai, netgi „Vilmista“ komanda atkarpomis atrodė geriau nei varžovai. Vis tik tai tebuvo šeimininkų atsipalaidavimo ženklai, vos skirtumas kiek aptirpdavo, iškart „Coca – cola“ sureaguodavo žaibiškai ir skirtumas grįždavo prie 20 taškų ribos – 71:44.

Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie per šešias minutes pelnė 20 taškų ir jau buvo netoli šeimininkų (75:66). Tačiau tada jie vėl krito į duobę, pralaimėjo atkarpą 6:0 ir palaidojo savo šansus pakovoti dėl pergalės, o galutinis rungtynių rezultatas buvo – 90:80.

„Coca – cola“ treneris V.Stočkus: Užklaustas, kas sumažino komandos taškų persvara, treneris atsakė: Vyrai gal truputi per anksti patikėjo pergale, atsipalaidavo. Varžovams sukrito mėtimai ir priartėjo. Bet šiaip šiandien sužaidėm gražų krepšinį, vaikinai žaidė komandiškai.

„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Coca-Cola“ susitvarkė su „Vilmista“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Coca-Cola“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „ASS Endress + Hauser“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Freda“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Vilmista“ komandą (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„Arstone“ šešetas įveikė „Vilmistos“ penketą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Coca-Cola“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale prieš „Artstone“ (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Coca-Cola“ nesunkiai laimėjo pirmą savo kovą svečiuose pas „Alaina“. (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)„Adma“ nesunkiai nugalėjo „Vilmista“ (94:65) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:01 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:15 val.)