Norvelina vs Celsis (81:56)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Celsis“ nesugebėjo pasipriešinti „Norvelina“ ekipai

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 18:41 val., peržiūros: 783

Sekmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės , kuriose susitiko „Norvelina“ ir svečių teisėmis atvykę „Celsis“.

Rungtynes „Norvelina“ pradėjo kaip iš natų puolime, o A.Cibulskis smeigė tris paeiliui tritaškius ir „Celsis“ buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 15:5). Aikštelės šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir komandas jau skyrė 22 taškai ( 27:5). Antrame ketvirtyje „Celsiui“ pavyko susitvarkyti su puolimu ir svečiai pradėjo mažinti skirtumą, tačiau „Norvelina“ toliau demonstravo didesnį pranašumą ir išlaikė susikrautą pranašumą – 43:24.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vaizdas nepasikeitė, tačiau „Celsis“ užspaudė varžovus puolime ir įpusėjus kėlinukui komandas skyrė tik 13 taškų ( 49:36). Vis dėlto, šeimininkai nežadėjo taip lengvai išbarstyti pranašumo ir per keletą minučių atstatė turėtą atotrūkį ( 59:38). Ketvirtasis ketvirtis buvo tik formalumas. „Norvelina“ sudėliojo viską į vietas ir iškovojo pergalę, rezultatu – 81:56 (27:5, 16:19, 16:14, 22:18)

„Vilmista“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Celsis“ nepasipriešino prieš „Ryterna“ (50:81) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 11:52 val.) „ASS Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Celsis“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Rimo & Patikima linija“ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:26 val.)„Celsis“ nesunkiai pasiekė pirmąją pergalę prieš „Ulmas“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:23 val.)Sunkioje kovoje „Coca-Cola“ komandai pavyko atsiplėšti nuo „Norvelina“ komandos ir laimėti (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:00 val.)Antroje rungtynių pusėje „Celsis“ įrodė pranašumą prieš „Brentex Trailer & Partner“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)„TransUnion“ sėkmingai pradėjo ketvirtfinalio seriją, įveikdami „Norveliną“ (81:60) (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:52 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna“ įrodė pranašumą prieš „Norvelina“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 19:34 val.)Taškų lenktynėse „Celsio“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:33 val.)