Alaina vs BC „Bitdefender“ (79:88)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Bitdefender“ įveikė „Alainą“

2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 23:16 val., peržiūros: 540

Pirmadienį, sausio 28 – ąją dieną, A. Smetonos gimnazijos salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Alaina“ (šeimininkai) ir BC „Bitdefender“ (svečiai). Rungtynės prasidėjo atkaklia kova, abi komandos žaidė kiek banguotai, tačiau šeimininkai nesugebėjo atsilaikyti prieš varžovų šturmą pačioje rungtynių pabaigoje – šį kartą sėkmė buvo svečių pusėje, o šeimininkai stengdamiesi kuo greičiau pasivyti priešininkus ėmė trumpinti atakas ir bandyti gelbėtis tritaškiais, bet jie runtynių pabaigoje sunkiai nebekrito.

Rungtynės prasidėjo taškas į taškas ir nė viena komanda nesugebėjo susikrauti didesnio pranašumo nei du taškai (9:9). Po taiklaus V.Čypas tritaškio metimo šeimininkai įgijo trijų taškų pranašumą, tačiau BC „Bitdefender“ komanda sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimumo. Kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė šeimininkai ir įgijo 5 taškų pranašumą. Rezultatas - 23:18.

Per pirmas dvi antro ketvirčio minutes svečių pranašumas sumažėjo dviem taškais. Ketvirtą minutę BC „Bitdefender“ išlygino rezultatą ir gynėsi toliau be klaidų, o sužaidus šešias minutes šeimininkai jau turėjo trijų taškų persvarą. Per likusį laiką „Alaina“ persvara padidėjo dar šešiais taškais – 37:43.

Trečiasis ketvertis prasidėjo BC „Bitdefender“ mini spurtu 8:2 ir tai buvo ženklas, jog svečiai nesiruošia kapituliuoti (33:41). Nors tada šeimininkų komandą pelnė 2 taškus, bet svečiai pratęsė savo sėkmingą žaidimą ir, po puikiai sužaistos atkarpos, ekipas skyrė tik 9 taškų skirtumas (49:58). Po šio momento šeimininkai pelnė dar kelius taškus ir vėl šiek tiek "truktelėjo į priekį", tačiau BC „Bitdefender“ ir toliau rungtyniavo "ant bangos", tad prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė vos 11 taškų – 52:63.

Vos prasidėjus ketvirtajam ketverčiui "Alaina" padarė kelias greitas atakas ir taikliai pataikė ir visiškai priartėjo prie varžovų , bet tada BC „Bitdefender“ pelnė 8 taškus be atsako ir vėl nutolo. Vėliau žaidimas išsilygino, ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau skirtumas nuolat svyravo ties 10 taškų riba. Ir nors šeimininkai labai stengėsi, tačiau BC „Bitdefender“ žaidėjai gana užtikrintai sužaidė ketvirčio pabaigą ir šventė pergalę rezultatu – 79:88.

BC „Bitdefender“ komandos treneris O.Petrėtis: Norėjome labai laimėti, daug pergalių praradome per plauką, tai pasistengėme šiandiena laimėti.

Antroje rungtynių pusėje BC „Bitdefender“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (84:74) (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Adma“ po permainingos kovos palaužė BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 20:55 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)BC „Bitdefender“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Alaina“ ekipos (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:37 val.)BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:06 val.)Atkaklioje kovoje „Remza & Langvila“ palaužė „Alaina“ (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)BC „Bitdefender“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (57:61) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:19 val.)BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)