Elektrėnų „Pastolinis“ vs KTK ‒ Enerstena (61:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

Atkakliose rungtynėse ‒ „KTK ‒ Enerstenos“ pergalė prieš Elektrėnų „Pastolinį“

2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 14:09 val., peržiūros: 567

Vasario 10 d., sekmadienį, Elektrėnų profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – Elektrėnų „Pastolinis“ (5/8) ir svečiai – „KTK ‒ Enerstena“ (6/8).

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų ekipų žaidimu, kuris tęsėsi visą pirmą kėlinuką. Kiek sėkmingiau po krepšiu grūmęsi „KTK ‒ Enerstenos“ krepšininkai sugebėjo laimėti pirmąjį ketvirtį minimaliu pranašumu 17:18.

Antrajame kėlinyje ir toliau žaidimas vyko taškas į tašką, o išskirti galima puikų R. Petrolio žadimą po krepšiu bei jo dėjimą kėlinuko viduryje. Po dviejų apylygių kėlinių svečiai pirmavo 29:31.

Trečiajame kėlinuke šeši paeiliui A. Rimavičiaus taškai leido „KTK ‒ Enerstena“ kiek nutolti, tačiau po K. Bakanovo tolimų metimų labai greitai elektrėniškiai persvėrė rungtynių svarstykles ir po trijų kėlinių pirmavo 49:47.

Lemiamame kėlinyje svečiai spurtavo ir įpusėjus kėliniui nutolo 51:57. Bet tada šešiais taškais iš eilės Elektrėnų „Pastolinis“ išlygino rezultatą. Visgi, sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę „KTK ‒ Enerstenos“ krepšininkai šventė pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 61:66 (17:18, 12:13, 20:16, 12:19).

A.Rimavičius („KTK ‒ Enerstena“):

„mes be savo lyderių žaidėme, bet kažkiek buvome geresni, kelias atakas geriau sužaidėm ir tiek.“

„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)Antroje rungtynių pusėje pagerinę gynybą „Ryternos“ krepšininkai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:30 val.)Antroje rungtynių pusėje „KTK ‒ Enerstena“ įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:39 val.)Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:18 val.)„TransUnion“ po pertraukos susitvarkė su Elektrėnų „Pastoliniu“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:55 val.) „Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Nerezultatyviose rungtynėse Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Celsį“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 21:49 val.)„Ulmas“ nepasipriešino prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (48:99) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 00:00 val.)„KTK ‒ Enerstena“ parodė charaterį, bet pergalė atiteko „Norvelitai“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:57 val.)„KTK ‒ Enerstena“ neturėjo lygių prieš „Hipocredit.lt“ ekipą (2018 spalio 30 d., antradienis, 19:35 val.)