Rimo & Patikima linija vs Vilmista (53:60)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Vilmistą“

2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 20:02 val., peržiūros: 802

Sekmandienį, gruodžio 17- ąją dieną, Garliavos Jonučių progimnazijos sporto salėje, buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Rimo & Patikima linija“ ir svečių „Vilmista“ komandos. Abi komandos negausiai surinko į rungtynes, tačiau C grupės turnytinės lentelės apačios komandų susitikime svečiai jau nuo pat pradžių pradėjo įrodinėti savo pranašumą. Užtikrintai visas rungtynes žaidę svečiai iškovojo trečiają pergalę pirmenybėse.

Rungtynių pradžia buvo rezultatyvi, abi komandos žaidė greitą, atvirą krepšinį, tačiau abi komandos neretai klydo ir aikštelėje kartais buvo truputį chaoso, bet Š. Petraičio ir E. Plentos vedama „Vilmista“ pirmąjį kėlinuką užbaigė būdami priekyje – 22:25. Antrasis kėlinukas prasidėjo lygiu žaidimu, šeimininkai negebėjo atlaikyti varžovų užduoto tempo ir po „Vilmista“ spurto jie atsilikinėjo jau 18 taškų (27:45). Tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkų deficitas šiek tiek sumažėjo – 33:45.

Antroji rungtynių dalis klostėsi panašiai kaip ir pirmoji. Beveik visą trečiąjį kėlinuką „Vilmista“ užtikrintai išlaikė dviženklį pranašumą, bet besibaigiant kėlinukui svečiai jau turbūt patikėjo, jog pergalė jų rankose ir prarado koncentraciją. Savo ruožtu šeimininkai pajautę, kad varžovai kiek atsipalaidavo kėlinio pabaigą laimėjo 7:0 ir priartėjo prie varžovų jau iki penkių taškų – 53:58. Ketvirtajame kėlinuke „Rimo & Patikima linija“ krepšininkai bandė duoti kovos varžovams ir periimti žaidimo vadžias į savo rankas. Svečiai šiame kėlinuke žaidė užtikrintai neleido varžovams priartėti per ne lyg arti ir jiems pavyko iškovoti nelengvą pergalę rezultatu – 70:78.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Linas2018 sausio 02 d., 14:11 val.

Dėkui, kad parašėte.
Per rungtynes buvo techninių nesklandumų, kuriuos pavyko išspręsti tik gerokai vėliau ir dėl to praslydo pro akis statistikos įkėlimas.

Anonimas2018 sausio 02 d., 07:11 val.
cia visai kaip kkml kad statistikos reik laukt menesi:D
Ketvirtajame kėlinuke užstrigusi „Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo pergale prieš „Vilmistą“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Rimo & Patikima linija“ be didesnio vargo sutriuškino „Modestos“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)Vos 45 taškus įmetusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Brentex Trailer & Partner“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:24 val.)Pirmoje rungtynių pusėje susikrautas pranašumas „Rimo & Patikima linija“ komandai užtikrino pergalę prieš „Ulmą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:06 val.)Vos 37 taškus sukrapščiusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Alaina & Limobus“ nepavyko pasipriešinti „Vilmista“ komandai (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:01 val.)Keturiese rungtynėse likę „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:08 val.) „ASS & Endress + Hauser“ iškovojo dar vieną pergalę prieš „Vilmista“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:54 val.)