Restauratoriai & Hausa vs Modesta (144:43)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Vieną atkarpą net 46:0 laimėję „Restauratoriai & Hausa“ nepaliko vilčių „Modestai“

2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 18:33 val., peržiūros: 711

Sekmadienį, gruodžio 17 d., A.Sabonio KC sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Restauratoriai & Hausa“ (5/2) ir svečių teisėmis atvykę „Modestos“ (0/8) krepšininkai.

Rungtynių pradžioje po keturių iš eilės svečių krepšininko D. Balsio taškų rezultatas rungtynėse buvo lygus 11:11. Tačiau kėlinuką „Restauratoriai & Hausa“ baigė spurtuodami 18:0 ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 29:11.

Antrajame kėlinuke „Restauratoriai & Hausa“ tęsė savo spurtą. Kėlinuko pradžioje laimėję atkarpą 26:0 šeimininkai pirmavo 55:11. Ir toliau „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkai puikiai bėgo į greitą puolimą, metė vieną metimą po kito ir įpusėjus rungtynėms buvo priekyje 68:16.

Trečiąjį kėlinuką „Restauratoriai & Hausa“ pradėjo vėl spurtuodami 18:0, kelias atakas įspūdingais dėjimais užbaigė J.Goštautas ir po trijų kėlinukų šeimininkai jau buvo permetę 100 taškų ribą bei pirmavo 109:28.

Ketvirtojo kėlinuko „Restauratoriai & Hausa“ ekipos tikslas buvo pasiekti 100 taškų pranašumą, ką jiems ir pavyko padaryti. Galutinis rungtynių rezultatas 144:43 (29:11, 39:5, 41:12, 35:15).

15 tritaškių pataikę „Restauratoriai & Hausa“ lengvai susitvarkė su „Vilmista“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.) „Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)Povilo Mickūno vedami „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Celsis“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:13 val.)Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą (2018 sausio 30 d., antradienis, 21:57 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Lemora“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Hipocredit.lt“ atlaikė „Restauratoriai & Hausa“ šturmą ir šventė pergalę (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:51 val.)M. Beržansko 51 taškas leido „Restauratoriai & Hausa“ sutriuškinti „Požeminės linijos ‒ POLI“ (108:59) (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepaliko jokių šansų „Modesta“ (94:30) (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)