Hidraulinės sistemos vs Restauratoriai & Hausa (86:69)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 20 d., Antradienis, 19:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Hidraulinės sistemos“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje nukovė „Restauratoriai & Hausa“ (86:69)

2018 vasario 20 d., Antradienis, 22:04 val., peržiūros: 717

2018 vasario 20 d., Aleksandro Stulginskio universitete, įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenyių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Hidraulinės sistemos“ ir svečiai „Restauratoriai & Hausa“ .

Rungtynės trimis tritaškiais iš eilės pradėjo „Restauratoriai & Hausa“ , bet šeimininkai atrado savų būdų kaip neatsilikti nuo varžovų ir kėlinuko viduryje rezultatas buvo lygus (9:9). Kėlinuką kiek geriau užbaigė svečiai ir po taiklaus J. Snudaičio dvitaškio metimu rezultatas buvo (17:19).

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova ir komandos demonstravo apylygų žaidimą (24:27). Visgi mažu spurtu kėlinį užbaigė „Hidraulinės sistemos“ ir tas jiems leido turėti 2 taškų persvarą prieš ilgąją pertrauką (34:32).

Trečiajame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ suaktyvino gynybą, svečiai niekaip nerado kelių link krepšio, o tuo pasinaudoję šeimininkai sugebėjo spurtuoti ir prieš lemiamą rungtynių ketvirtį tūrėjo 8 taškų pranašumą (54:46).

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Restauratoriai & Hausa“ bandė spurtuoti, bet šeimininkai naudojosi netaikliais svečių metimais ir lengvai rinko taškus greitose atakose, dėl to pranašumas dar kiek išaugo ir tas leido „Hidraulinėms sistemoms“ iškovoti 11-ąją pergalę rezultatu 86:69 (17:19, 17:13, 20:14, 32:23).

„Hidraulinės sistemos“ komandos žaidėjas K.Šabūnas:

Sunkios varžybos buvo, varžovai pirmajame kėlinyje taškus praktiškai rinko tolimais metimais, dėl to antrajame kėlinyje susiimėme, taip pat mum pirmoji rugtynių pusė buvo nesėkminga, nepataikėme laisvų metimų, rungtynėms perėjus į antrąją pusę, pasikeitė žaidimo ritmas, pradėjome žaisti įvairapusiškiau nei varžovai, tas ir lėmė komandos pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Hidraulinėms sistemoms“ teko paprakaituoti rungtynėse prieš „Telia“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Slepikas Motorsport“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Hidraulinėms sistemoms“ teko gerokai paprakaituoti rungtynėse prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 21:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ iškovojo trečią vietą Įmonių „Xiaomi“ lygoje (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Acme“ krepšinikams (2018 sausio 20 d., šeštadienis, 19:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ eliminavo „Callcredit“ iš tolimesnės kovos (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)Vos 37 taškus sukrapščiusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:10 val.)